Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
18. 06. 19 Út15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Psia duša 2 2D (ČD)
 16:00Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 16:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 17:50Uzly a pomaranče 2D (OV)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 3D (ST)
 18:10Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:20Láska medzi regálmi 2D (ČT)
 20:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
19. 06. 19 St15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Psia duša 2 2D (ČD)
 16:00Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 16:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 17:50Uzly a pomaranče 2D (OV)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 3D (ST)
 18:10Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:20Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:30John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
20. 06. 19 Čt15:00 , 16:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Psia duša 2 2D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 17:00Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Rodičia pod parou 2D (ČT)
 19:00 , 20:30Podfukárky 2D (ČT)
 20:15Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:40X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
21. 06. 19 Pá15:00 , 16:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Psia duša 2 2D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 17:00Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Rodičia pod parou 2D (ČT)
 19:00 , 20:30Podfukárky 2D (ČT)
 20:15John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:40X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
22. 06. 19 So13:00 , 17:00Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 13:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 13:30Uzly a pomaranče 2D (OV)
 13:50 , 15:00 , 16:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Psia duša 2 2D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 17:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Rodičia pod parou 2D (ČT)
 19:00 , 20:30Podfukárky 2D (ČT)
 20:15Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:40X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
23. 06. 19 Ne13:00 , 17:00Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 13:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 13:30Uzly a pomaranče 2D (OV)
 13:50 , 15:00 , 16:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Psia duša 2 2D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 17:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Rodičia pod parou 2D (ČT)
 19:00 , 20:30Podfukárky 2D (ČT)
 20:15John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:40X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
24. 06. 19 Po15:00 , 16:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Psia duša 2 2D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 17:00Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Rodičia pod parou 2D (ČT)
 19:00 , 20:30Podfukárky 2D (ČT)
 20:15Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:40X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
25. 06. 19 Út15:00 , 16:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Psia duša 2 2D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 17:00Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Do boja 2D (ČT)
 19:00 , 20:30Podfukárky 2D (ČT)
 20:15John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:40X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
26. 06. 19 St15:00 , 16:00Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Psia duša 2 2D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 17:00Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Rodičia pod parou 2D (ČT)
 19:00MANON
 19:00 , 20:40Podfukárky 2D (ČT)
 20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
03. 07. 19 St17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
04. 07. 19 Čt17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
05. 07. 19 Pá17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
06. 07. 19 So17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
07. 07. 19 Ne17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
08. 07. 19 Po17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
09. 07. 19 Út19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
10. 07. 19 St17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.