Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
22. 01. 20 St18:30Šťastný nový rok
 20:00Bad Boys navždy - Chlapská jazda
 20:15Príliš osobná známosť
 20:30Pod vodou
23. 01. 20 Čt15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
24. 01. 20 Pá14:30Casino.$k (FKS)
 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
25. 01. 20 So11:00Veľké želanie
 11:05 , 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 11:15 , 15:45Dolittle
 13:00Maskovaní špióni
 13:15Zakliate pierko
 13:20Jumanji: Ďalší level
 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 17:00Šťastný nový rok
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 18:55Manon
 19:00Králiček Jojo
 21:15Bad Boys navždy
26. 01. 20 Ne11:00Veľké želanie
 11:05 , 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 11:15 , 15:45Dolittle
 13:00Maskovaní špióni
 13:20Jumanji: Ďalší level
 13:45Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
27. 01. 20 Po15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
28. 01. 20 Út15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
29. 01. 20 St15:00Medvedíci Boonie: Cesta do praveku
 15:30Ľadové kráľovstvo 2
 15:45Dolittle
 17:00Šťastný nový rok
 17:30Richard Jewell
 18:00 , 20:15Príliš osobná známosť
 19:00Králiček Jojo
 20:00Bad Boys navždy
 21:15Pod vodou
01. 02. 20 So18:55Porgy a Bess
05. 02. 20 St19:00Sviňa - Predpremiéra
06. 02. 20 Čt20:00Sviňa
07. 02. 20 Pá14:30Posledná aristokratka (FKS)
21. 02. 20 Pá14:30Rozprestri krídla (FKS)
23. 02. 20 Ne15:45Giselle
29. 02. 20 So18:55Agrippina
06. 03. 20 Pá14:30Amnestie (FKS)
14. 03. 20 So17:55Bludný Holanďan
20. 03. 20 Pá14:30Ženská na vrchole (FKS)
29. 03. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
03. 04. 20 Pá14:30Vlastníci (FKS)
11. 04. 20 So18:55Tosca
17. 04. 20 Pá14:30Šťastný nový rok (FKS)
26. 04. 20 Ne15:45Labutie jazero
09. 05. 20 So18:55Maria Stuarda
24. 05. 20 Ne15:45Drahokamy
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.