Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
22. 10. 19 Út15:00 , 17:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 19:50 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10Jiří Suchý 2D (OV)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Pražské orgie 2D (ČD)
23. 10. 19 St15:00 , 17:30 , 20:50Zlatokopky 2D (ST)
 15:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:20 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:30 , 17:20 , 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 16:20Pán Maznáčik 2D (SD)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10SPITFIRE 2D (ČT)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:30Pražské orgie 2D (ČD)
24. 10. 19 Čt15:10 , 15:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 18:40 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
25. 10. 19 Pá15:10 , 15:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 18:40 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
26. 10. 19 So13:20Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:30 , 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 13:50Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:10 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10 , 15:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 18:40 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
27. 10. 19 Ne13:20Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:30 , 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 13:50Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:10 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10 , 15:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 18:40 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:20Amnestie 2D (OV)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
28. 10. 19 Po15:10 , 15:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 18:40 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
29. 10. 19 Út15:10 , 15:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30 , 18:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 17:40 , 18:40 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Stehlík 2D (ST)
 18:00 , 20:10 , 20:40JOKER 2D (ST)
 18:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 20:55Zlatokopky 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
30. 10. 19 St13:20Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:30 , 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 13:50Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:10 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 16:30Snežný chlapec 3D (SD)
 15:10 , 15:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30Rozprestri krídla 2D (SD)
 17:40 , 18:40 , 20:20Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:00 , 20:10 , 20:50JOKER 2D (ST)
 18:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 19:00Miles Davis: Birth of the Cool
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.