Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
18. 06. 19 Út15:00Aladin 2D (SD)
 15:20Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:30 , 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 15:40 , 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 15:50Rocketman 2D (ST)
 16:10Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 17:40Láska medzi regálmi 2D (ČT)
 18:00Uzly a pomaranče 2D (OV)
 18:00 , 20:20 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Muži v čiernom: Globálna hrozba 3D (ST)
 18:20John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:10Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
19. 06. 19 St15:00Aladin 2D (SD)
 15:20Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:30 , 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 15:40 , 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 15:50Rocketman 2D (ST)
 16:10Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 17:40X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 18:00Uzly a pomaranče 2D (OV)
 18:00 , 20:20 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 18:10Muži v čiernom: Globálna hrozba 3D (ST)
 18:20John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:10Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
20. 06. 19 Čt15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:40Podfukárky 2D (ČT)
 17:20John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 18:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 20:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:05X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10 , 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
21. 06. 19 Pá15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:40Podfukárky 2D (ČT)
 17:20John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 18:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 20:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:05X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10 , 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
22. 06. 19 So13:00 , 14:00 , 15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 13:10Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 13:20Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 13:30Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 13:50 , 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 15:10Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:10 , 19:00 , 20:40Podfukárky 2D (ČT)
 17:20John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 18:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 20:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:05X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10 , 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
23. 06. 19 Ne13:00 , 14:00 , 15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 13:10Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 13:20Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 13:30Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 13:50 , 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 15:10Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:10 , 19:00 , 20:40Podfukárky 2D (ČT)
 17:20John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 18:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 20:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:05X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10 , 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
24. 06. 19 Po15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:40Podfukárky 2D (ČT)
 17:20John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 18:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 20:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:05X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10 , 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
25. 06. 19 Út15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:40Podfukárky 2D (ČT)
 17:20John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 18:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 18:10Do boja 2D (ČT)
 20:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:05X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10 , 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
26. 06. 19 St15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:40Podfukárky 2D (ČT)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 18:00Rodičia pod parou 2D (ČT)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 19:00MANON
 20:05X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
03. 07. 19 St17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
04. 07. 19 Čt17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
05. 07. 19 Pá17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
06. 07. 19 So17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
07. 07. 19 Ne17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
08. 07. 19 Po17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
09. 07. 19 Út19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
10. 07. 19 St17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.