Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
19. 11. 19 Út14:00Snežný chlapec 2D (SD)
 14:10 , 15:10 , 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:20Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:40 , 16:10 , 18:50 , 21:00Charlieho anjeli 2D (ST)
 14:50 , 17:50 , 20:40Amnestie 2D (OV)
 15:00 , 18:10 , 21:10Bitka o Midway 2D (ST)
 15:15 , 17:40 , 18:40 , 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 15:20 , 18:20 , 21:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:50 , 17:20 , 20:30Le Mans '66 2D (ST)
 16:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:10 , 21:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:30 , 20:20JOKER 2D (ST)
 18:00 , 20:10Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:00 , 20:20Dokonalá lož 2D (ST)
 18:30Narušiteľ systému 2D (ČT)
 20:50Sirota Brooklyn 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
20. 11. 19 St14:00Snežný chlapec 2D (SD)
 14:20Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:40 , 14:50 , 18:50 , 21:00Charlieho anjeli 2D (ST)
 14:50 , 17:50 , 20:40Amnestie 2D (OV)
 15:00 , 18:10 , 21:10Bitka o Midway 2D (ST)
 15:10 , 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:15 , 17:40 , 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 15:20 , 18:20 , 21:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:50 , 17:20 , 20:30Le Mans '66 2D (ST)
 16:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:10 , 21:20Doktor Spánok 2D (ST)
 17:30 , 20:20JOKER 2D (ST)
 18:00 , 20:10Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 18:00 , 20:20Dokonalá lož 2D (ST)
 18:30Narušiteľ systému 2D (ČT)
 20:50Sirota Brooklyn 2D (ST)
 21:00Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
21. 11. 19 Čt14:00 , 15:40 , 17:20Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 14:10 , 15:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:20 , 17:30 , 21:10Le Mans '66 2D (ST)
 14:50Snežný chlapec 2D (SD)
 15:00 , 16:20 , 18:50 , 19:40Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:15Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20 , 18:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:35Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:45 , 17:50 , 20:30Malá Ríša 2D (ST)
 15:50 , 18:20Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10 , 18:30 , 20:40Vlastníci 2D (OV)
 17:15 , 20:20Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:20JOKER 2D (ST)
 18:00Dokonalá lož 2D (ST)
 18:00 , 20:20Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 20:00 , 20:20Depeche Mode: Spirits in the Forest
 20:10Amnestie 2D (OV)
 20:30Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50 , 22:00Appka 2D (ST)
 21:20JOKER IMAX 2D (ST)
22. 11. 19 Pá14:00 , 15:40 , 17:20Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 14:10 , 15:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:00 , 16:20 , 18:50 , 19:40Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:15Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20 , 18:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:30 , 17:30 , 21:10Le Mans '66 2D (ST)
 15:35Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:45 , 17:50 , 20:30Malá Ríša 2D (ST)
 15:50 , 18:20Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10 , 18:30 , 20:40Vlastníci 2D (OV)
 17:40 , 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:00Dokonalá lož 2D (ST)
 18:00 , 20:20Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 18:30JOKER 2D (ST)
 20:10Amnestie 2D (OV)
 20:20Doktor Spánok 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:50 , 22:00Appka 2D (ST)
 21:00Bitka o Midway 2D (ST)
 21:20JOKER IMAX 2D (ST)
23. 11. 19 So11:00 , 12:40 , 14:00 , 15:40 , 17:20Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 11:00 , 13:10 , 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 11:30 , 13:35Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 11:40 , 13:20 , 15:00 , 16:20 , 18:50 , 19:40Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 11:50 , 13:30 , 14:10 , 15:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:00 , 20:10Amnestie 2D (OV)
 13:15Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:20Rozprestri krídla 2D (SD)
 13:40Labková patrola 2D (SD)
 15:15Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20 , 18:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:30 , 17:30 , 21:10Le Mans '66 2D (ST)
 15:35Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:45 , 17:50 , 20:30Malá Ríša 2D (ST)
 15:50 , 18:20Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10 , 18:30 , 20:40Vlastníci 2D (OV)
 17:40 , 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:00Dokonalá lož 2D (ST)
 18:00 , 20:20Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 18:30JOKER 2D (ST)
 20:20Doktor Spánok 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:50 , 22:00Appka 2D (ST)
 21:00Bitka o Midway 2D (ST)
 21:20JOKER IMAX 2D (ST)
24. 11. 19 Ne11:00 , 12:40 , 14:00 , 15:40 , 17:20Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 11:00 , 13:10 , 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 11:30 , 13:35Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 11:40 , 13:20 , 15:00 , 16:20 , 18:50 , 19:40Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 11:50 , 13:30 , 14:10 , 15:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:00 , 20:10Amnestie 2D (OV)
 13:15Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:20Rozprestri krídla 2D (SD)
 13:40Labková patrola 2D (SD)
 15:15Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20 , 18:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:30 , 17:30 , 21:10Le Mans '66 2D (ST)
 15:35Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:45 , 17:50 , 20:30Malá Ríša 2D (ST)
 15:50 , 18:20Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10 , 18:30 , 20:40Vlastníci 2D (OV)
 17:40 , 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:00Dokonalá lož 2D (ST)
 18:00 , 20:20Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 18:30JOKER 2D (ST)
 20:20Doktor Spánok 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:50 , 22:00Appka 2D (ST)
 21:00Bitka o Midway 2D (ST)
 21:20JOKER IMAX 2D (ST)
25. 11. 19 Po14:00 , 15:40 , 16:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 14:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:10 , 15:00 , 16:20 , 18:00 , 18:50 , 20:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:15Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20 , 18:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:30 , 17:30 , 21:10Le Mans '66 2D (ST)
 15:35Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:45 , 17:50 , 20:30Malá Ríša 2D (ST)
 15:50 , 18:20Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10 , 18:30 , 20:40Vlastníci 2D (OV)
 17:40 , 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:00Dokonalá lož 2D (ST)
 18:10Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 18:30JOKER 2D (ST)
 20:10Amnestie 2D (OV)
 20:20Doktor Spánok 2D (ST)
 20:20Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:50Appka 2D (ST)
 21:00Bitka o Midway 2D (ST)
 21:20JOKER IMAX 2D (ST)
26. 11. 19 Út14:00 , 15:40 , 16:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 14:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:10 , 15:00 , 16:20 , 18:00 , 18:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:15Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20 , 18:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:30 , 17:30 , 21:10Le Mans '66 2D (ST)
 15:35Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:45 , 17:50 , 20:30Malá Ríša 2D (ST)
 16:10 , 18:30 , 20:40Vlastníci 2D (OV)
 16:40 , 18:30Charlieho anjeli 2D (ST)
 17:40 , 20:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:00Dokonalá lož 2D (ST)
 18:10Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 20:10Amnestie 2D (OV)
 20:20Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 20:20 , 21:30Appka 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 21:00Bitka o Midway 2D (ST)
 21:20JOKER IMAX 2D (ST)
27. 11. 19 St14:10 , 15:00 , 15:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:20Le Mans '66 2D (ST)
 15:15Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:20Le Mans '66 IMAX 2D (ST)
 15:35Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:40 , 16:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 15:45Malá Ríša 2D (ST)
 15:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10Vlastníci 2D (OV)
03. 12. 19 Út19:00Šťastný nový rok 2D (OV)
09. 12. 19 Po18:00Voda čo ma drží nad vodou 2D (OV)
18. 12. 19 St19:00 , 22:00Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 19:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 19:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:30Luskáčik
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
19. 12. 19 Čt14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
20. 12. 19 Pá14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
21. 12. 19 So11:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 11:50 , 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
22. 12. 19 Ne11:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 11:50 , 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
23. 12. 19 Po14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
22. 01. 20 St19:30Turandot
05. 02. 20 St19:30Trubadúr
26. 02. 20 St19:00Romeo a Júlia
11. 03. 20 St19:00Macbeth
01. 04. 20 St19:00Labutie jazero
22. 04. 20 St19:00Norma - opera
13. 05. 20 St19:00Don Giovanni
03. 06. 20 St19:00Carmen - opera
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.