Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
RO - Bukurešť - Bukurešť
Veranda
18. 01. 20 So12:15Printesa, "condurii rosii" si cei 7 pitici 3D (RD)
 12:20 , 14:40 , 17:00 , 19:20 , 21:40Bombshell 2D (RT)
 12:20 , 14:35Dolittle 3D (RD)
 12:25 , 14:40 , 16:55Regatul de Gheata II 3D (RD)
 12:30 , 14:35 , 16:40Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 12:45 , 14:40 , 19:40 , 21:35Like a Boss 2D (RT)
 13:15 , 15:50 , 16:35 , 16:45 , 19:20 , 21:55Baieti rai pe viata 2D (RT)
 13:25 , 15:30 , 17:35 , 19:40 , 21:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 13:40Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D (RT)
 13:50 , 15:50 , 16:30 , 18:30 , 19:10 , 21:10 , 21:50La cutite 2D (RT)
 14:15Spioni Deghizati 3D (RD)
 14:30 , 16:50 , 19:05 , 19:10 , 21:20Dolittle 3D (RT)
 16:25 , 21:00 , 21:15Jumanji: Nivelul urmator 3D (RT)
 16:35 , 18:25Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 2D (RT)
 18:45 , 21:05Cats 2D (RT)
 18:50Spioni Deghizati 3D (RT)
 19:10 , 21:25Regatul de Gheata II 3D (RT)
 21:30Blestemul 2D (RT)
19. 01. 20 Ne12:15Printesa, "condurii rosii" si cei 7 pitici 3D (RD)
 12:20 , 14:40 , 17:00 , 19:20 , 21:40Bombshell 2D (RT)
 12:20 , 14:35Dolittle 3D (RD)
 12:25 , 14:40 , 16:55Regatul de Gheata II 3D (RD)
 12:30 , 14:35 , 16:40Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 12:45 , 14:40 , 19:40 , 21:35Like a Boss 2D (RT)
 13:15 , 15:50 , 16:35 , 16:45 , 19:20 , 21:55Baieti rai pe viata 2D (RT)
 13:25 , 15:30 , 17:35 , 19:40 , 21:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 13:40Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D (RT)
 13:50 , 15:50 , 16:30 , 18:30 , 19:10 , 21:10 , 21:50La cutite 2D (RT)
 14:15Spioni Deghizati 3D (RD)
 14:30 , 16:50 , 19:05 , 19:10 , 21:20Dolittle 3D (RT)
 16:25 , 21:00 , 21:15Jumanji: Nivelul urmator 3D (RT)
 16:35 , 18:25Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 2D (RT)
 18:45 , 21:05Cats 2D (RT)
 18:50Spioni Deghizati 3D (RT)
 19:10 , 21:25Regatul de Gheata II 3D (RT)
 21:30Blestemul 2D (RT)
20. 01. 20 Po13:15 , 15:50 , 16:35 , 16:45 , 19:20 , 21:55Baieti rai pe viata 2D (RT)
 13:25 , 15:30 , 17:35 , 19:40 , 21:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 13:40Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D (RT)
 13:50 , 15:50 , 16:30 , 18:30 , 19:10 , 21:10 , 21:50La cutite 2D (RT)
 14:15Spioni Deghizati 3D (RD)
 14:30 , 16:50 , 19:05 , 19:10 , 21:20Dolittle 3D (RT)
 14:35Dolittle 3D (RD)
 14:35 , 16:40Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 14:40 , 19:40 , 21:35Like a Boss 2D (RT)
 14:40 , 17:00 , 19:20 , 21:40Bombshell 2D (RT)
 14:40 , 16:55Regatul de Gheata II 3D (RD)
 16:25 , 21:00 , 21:15Jumanji: Nivelul urmator 3D (RT)
 16:35 , 18:25Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 2D (RT)
 18:45 , 21:05Cats 2D (RT)
 18:50Spioni Deghizati 3D (RT)
 19:10 , 21:25Regatul de Gheata II 3D (RT)
 21:30Blestemul 2D (RT)
21. 01. 20 Út13:15 , 15:50 , 16:35 , 16:45 , 19:20 , 21:55Baieti rai pe viata 2D (RT)
 13:25 , 15:30 , 17:35 , 19:40 , 21:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 13:40Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D (RT)
 13:50 , 15:50 , 16:30 , 18:30 , 19:10 , 21:10 , 21:50La cutite 2D (RT)
 14:15Spioni Deghizati 3D (RD)
 14:30 , 16:50 , 19:05 , 19:10 , 21:20Dolittle 3D (RT)
 14:35Dolittle 3D (RD)
 14:35 , 16:40Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 14:40 , 16:55Regatul de Gheata II 3D (RD)
 14:40 , 19:40 , 21:35Like a Boss 2D (RT)
 14:40 , 17:00 , 19:20 , 21:40Bombshell 2D (RT)
 16:25 , 21:00 , 21:15Jumanji: Nivelul urmator 3D (RT)
 16:35 , 18:25Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 2D (RT)
 18:45 , 21:05Cats 2D (RT)
 18:50Spioni Deghizati 3D (RT)
 19:10 , 21:25Regatul de Gheata II 3D (RT)
 21:30Blestemul 2D (RT)
22. 01. 20 St13:10 , 15:15 , 19:40 , 21:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 13:15 , 15:50 , 16:35 , 16:45Baieti rai pe viata 2D (RT)
 13:40Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D (RT)
 13:50 , 16:30 , 18:30 , 19:10 , 21:50La cutite 2D (RT)
 14:15Spioni Deghizati 3D (RD)
 14:20 , 16:50 , 19:05 , 19:10 , 21:20Dolittle 3D (RT)
 14:35Dolittle 3D (RD)
 14:35 , 16:40Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 14:40 , 16:55Regatul de Gheata II 3D (RD)
 14:40 , 19:40 , 21:35Like a Boss 2D (RT)
 14:40 , 17:00 , 19:20 , 21:40Bombshell 2D (RT)
 16:10 , 17:20 , 18:25 , 19:20 , 21:10 , 21:401917 2D (RT)
 16:25 , 21:00 , 21:15Jumanji: Nivelul urmator 3D (RT)
 16:35Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 2D (RT)
 18:45 , 21:05Cats 2D (RT)
 18:50Spioni Deghizati 3D (RT)
 19:10 , 21:25Regatul de Gheata II 3D (RT)
 20:45Blestemul 2D (RT)
23. 01. 20 Čt13:10 , 15:15 , 19:40 , 21:455Gang: Un altfel de Craciun 2D (OV)
 13:15 , 15:50 , 16:35 , 16:45Baieti rai pe viata 2D (RT)
 13:40Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 3D (RT)
 13:50 , 16:30 , 18:30 , 19:10 , 21:50La cutite 2D (RT)
 14:15Spioni Deghizati 3D (RD)
 14:20 , 16:50 , 19:05 , 19:10 , 21:20Dolittle 3D (RT)
 14:35Dolittle 3D (RD)
 14:35 , 16:40Cateii arctici: Cursa pe zapada 2D (RD)
 14:40 , 16:55Regatul de Gheata II 3D (RD)
 14:40 , 19:40 , 21:35Like a Boss 2D (RT)
 14:40 , 17:00 , 19:20 , 21:40Bombshell 2D (RT)
 16:10 , 17:20 , 18:25 , 19:20 , 21:10 , 21:401917 2D (RT)
 16:25 , 21:00 , 21:15Jumanji: Nivelul urmator 3D (RT)
 16:35Star Wars: Skywalker - Ascensiunea 2D (RT)
 18:45 , 21:05Cats 2D (RT)
 18:50Spioni Deghizati 3D (RT)
 19:10 , 21:25Regatul de Gheata II 3D (RT)
 20:45Blestemul 2D (RT)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.