Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
20. 10. 19 Ne14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50Snežný chlapec 2D (SD)
 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:20 , 17:20 , 19:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:40 , 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:10Zlatokopky 2D (ST)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:40Casino.$k 2D (OV)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
21. 10. 19 Po14:00 , 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 14:10 , 15:20 , 16:20 , 17:20 , 19:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:30Zlatokopky 2D (ST)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
22. 10. 19 Út14:00 , 15:10 , 17:30 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 14:10 , 15:20 , 16:20 , 18:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30 , 18:20 , 20:30 , 21:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:50WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 22:00Pražské orgie 2D (ČD)
 17:40 , 19:10 , 20:10 , 21:50Zlatokopky 2D (ST)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
 21:10TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
23. 10. 19 St14:00 , 15:10 , 17:50 , 18:40Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 14:00WEBSTEROVCI 2: Zo života pavúkov 2D (SD)
 14:10 , 15:20 , 16:20 , 17:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:20 , 15:10 , 16:30Pán Maznáčik 2D (SD)
 14:30Labková patrola 2D (SD)
 14:50 , 17:00Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 19:50 , 20:40JOKER 2D (ST)
 15:30Jiří Suchý 2D (OV)
 15:40 , 17:30 , 19:10 , 20:10 , 21:10Zlatokopky 2D (ST)
 16:00Blíženec IMAX 2D (ST)
 16:10Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 16:10 , 20:00 , 21:20Pražské orgie 2D (ČD)
 17:45Nech je svetlo 2D (OV)
 18:00Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
 18:30 , 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:30Ukradnutý štát 2D (OV)
 18:40Casino.$k 2D (OV)
 19:20Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
 20:20AD ASTRA 2D (ST)
 20:30Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 21:00TO KAPITOLA 2 2D (ST)
 21:30Rambo: Posledná krv 2D (ČT)
29. 10. 19 Út20:00Amnestie 2D (OV)
30. 10. 19 St19:00Miles Davis: Birth of the Cool
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út19:00Ženská na vrchole 2D (OV)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.