Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX MAX TRNAVA
22. 10. 19 Út15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Jiří Suchý 2D (OV)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
23. 10. 19 St15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:10Casino.$k 2D (OV)
 17:40Zlatokopky 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 18:30Vieš udržať tajomstvo? 2D (ČT)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:30AD ASTRA 2D (ST)
 20:40Pražské orgie 2D (ČD)
24. 10. 19 Čt15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:40Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:00Snežný chlapec 3D (SD)
 17:30Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
25. 10. 19 Pá15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:40Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:00Snežný chlapec 3D (SD)
 17:30Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
26. 10. 19 So13:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:00Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:40Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:00Snežný chlapec 3D (SD)
 17:30Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
27. 10. 19 Ne13:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:00Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:40Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:00Snežný chlapec 3D (SD)
 17:30Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
28. 10. 19 Po15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:40Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:00Snežný chlapec 3D (SD)
 17:30Zlatokopky 2D (ST)
 17:50Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:20 , 20:50Blíženec 2D (ST)
29. 10. 19 Út15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 15:40Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:00Snežný chlapec 3D (SD)
 17:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 17:50Stehlík 2D (ST)
 18:10 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:00JOKER 2D (ST)
 20:50Blíženec 2D (ST)
30. 10. 19 St13:00 , 15:10Snežný chlapec 2D (SD)
 13:30Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 14:00Pán Maznáčik 2D (SD)
 15:40Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:00Snežný chlapec 3D (SD)
 17:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:10 , 20:30Posledná aristokratka 2D (OV)
 19:00Miles Davis: Birth of the Cool
 20:00JOKER 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.