Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Liberecký kraj - Nový Bor
Kino Kultura N.B.
22. 01. 20 St20:00Cats
23. 01. 20 Čt17:30Králíček Jojo
 20:00Příliš osobní známost
24. 01. 20 Pá17:30Králíček Jojo
 20:00Příliš osobní známost
25. 01. 20 So15:30Dolittle 2D (čz)
 17:30 , 20:00Příliš osobní známost
26. 01. 20 Ne15:30Dolittle 2D (čz)
 17:30 , 20:00Příliš osobní známost
27. 01. 20 Po17:30Příliš osobní známost
 20:00Králíček Jojo
28. 01. 20 Út17:30Příliš osobní známost
 20:00Srdcová královna
29. 01. 20 St17:30Příliš osobní známost
 20:00Případ mrtvého nebožtíka
30. 01. 20 Čt17:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 20:00Případ mrtvého nebožtíka
31. 01. 20 Pá17:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 20:00Případ mrtvého nebožtíka
01. 02. 20 So15:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:30Cesta za živou vodou
 20:00Můj příběh
02. 02. 20 Ne15:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:30Cesta za živou vodou
 20:00Můj příběh
03. 02. 20 Po17:30Cesta za živou vodou
 20:00Richard Jewell
04. 02. 20 Út17:30Richard Jewell
 20:00Ermitáž - síla umění
05. 02. 20 St17:30 , 20:00Malé ženy
06. 02. 20 Čt17:30 , 20:00Modelář
07. 02. 20 Pá18:00Miloš Vacík - vernisáž výstavy Masopust
08. 02. 20 So15:30Super Mazlíčci
 17:30Modelář
 20:00Gentlemani
09. 02. 20 Ne15:30Super Mazlíčci
 17:30Modelář
 20:00Gentlemani
10. 02. 20 Po17:30 , 20:00Modelář
11. 02. 20 Út17:30Modelář
 20:00Tenkrát podruhé
12. 02. 20 St18:30André Rieu 70 let mlád
13. 02. 20 Čt17:30Chlap na střídačku
 20:00Fantasy Island
14. 02. 20 Pá17:30Chlap na střídačku
 20:00Fantasy Island
15. 02. 20 So15:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:30Chlap na střídačku
 20:00Fantasy Island
16. 02. 20 Ne15:30Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:30 , 20:00Chlap na střídačku
17. 02. 20 Po17:30 , 20:00Chlap na střídačku
18. 02. 20 Út17:30Chlap na střídačku
 20:00Bídníci
19. 02. 20 St15:30Šťastný nový rok
 17:30 , 20:00Chlap na střídačku
20. 02. 20 Čt17:30Ježek Sonic
 20:00Příliš osobní známost
21. 02. 20 Pá17:30Ježek Sonic
 20:00Příliš osobní známost
22. 02. 20 So15:30Ježek Sonic
 17:30Můj příběh
 20:00Chlap na střídačku
23. 02. 20 Ne15:30Ježek Sonic
 17:30Můj příběh
 20:00Chlap na střídačku
24. 02. 20 Po17:30Ježek Sonic
 20:00Judy
25. 02. 20 Út17:30Judy
 20:00Portrét dívky v plamenech
26. 02. 20 St17:30Píseň jmen
 20:00Sviňa
27. 02. 20 Čt17:30Píseň jmen
 20:001917
28. 02. 20 Pá17:30Volání divočiny
 20:001917
29. 02. 20 So15:30Velké přání
 17:30Volání divočiny
 20:00Příliš osobní známost
01. 03. 20 Ne15:30Velké přání
 17:30Volání divočiny
 20:00Příliš osobní známost
02. 03. 20 Po17:30Ježek Sonic
 20:00Příliš osobní známost
03. 03. 20 Út17:30Ježek Sonic
 20:00Odložený případ Hammarskjold
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.