Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
19. 11. 19 Út15:00Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 16:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:40 , 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 17:50 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 18:20Narušiteľ systému 2D (ČT)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:35Amnestie 2D (OV)
 21:00Dokonalá lož 2D (ST)
20. 11. 19 St15:00Posledná aristokratka 2D (OV)
 15:10Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:45Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:50Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:40 , 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 17:50 , 20:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 17:55Doktor Spánok 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:35Amnestie 2D (OV)
 21:00Dokonalá lož 2D (ST)
21. 11. 19 Čt14:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 15:00Doktor Spánok 2D (ST)
 15:30Dokonalá lož 2D (ST)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:20 , 20:50Vlastníci 2D (OV)
 17:50 , 20:20Malá Ríša 2D (ST)
 18:00Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:40Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:00 , 20:20Depeche Mode: Spirits in the Forest
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 21:00Appka 2D (ST)
22. 11. 19 Pá15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 15:00Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Dokonalá lož 2D (ST)
 15:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 18:00Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10 , 20:40Malá Ríša 2D (ST)
 18:20 , 20:50Vlastníci 2D (OV)
 18:40Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:20Bitka o Midway 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 21:00Appka 2D (ST)
23. 11. 19 So13:00 , 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:30Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40 , 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 15:00Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Dokonalá lož 2D (ST)
 15:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10 , 20:40Malá Ríša 2D (ST)
 18:20 , 20:50Vlastníci 2D (OV)
 18:40Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:20Bitka o Midway 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 21:00Appka 2D (ST)
24. 11. 19 Ne13:00 , 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:20Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 13:30Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40 , 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 15:00Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Dokonalá lož 2D (ST)
 15:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10 , 20:40Malá Ríša 2D (ST)
 18:20 , 20:50Vlastníci 2D (OV)
 18:40Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:20Bitka o Midway 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 21:00Appka 2D (ST)
25. 11. 19 Po15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 15:00Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Dokonalá lož 2D (ST)
 15:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 18:00Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10 , 20:40Malá Ríša 2D (ST)
 18:20 , 20:50Vlastníci 2D (OV)
 18:40Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:20Bitka o Midway 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 21:00Appka 2D (ST)
26. 11. 19 Út15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 15:00Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Dokonalá lož 2D (ST)
 15:50 , 20:50Vlastníci 2D (OV)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 18:00SNOW FILM FEST 2019
 18:00 , 20:20Malá Ríša 2D (ST)
 18:00Voda čo ma drží nad vodou 2D (OV)
 18:40Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:30Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 21:00Appka 2D (ST)
27. 11. 19 St15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 15:00Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Dokonalá lož 2D (ST)
 15:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 18:00Ľadové kráľovstvo II 2D (ST)
 18:10 , 20:40Malá Ríša 2D (ST)
 18:20 , 20:50Vlastníci 2D (OV)
 18:40Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:00Le Mans '66 2D (ST)
 20:20Bitka o Midway 2D (ST)
 20:30Amnestie 2D (OV)
 21:00Appka 2D (ST)
03. 12. 19 Út18:00Šťastný nový rok 2D (OV)
18. 12. 19 St19:30Luskáčik
 19:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
19. 12. 19 Čt16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
20. 12. 19 Pá16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
21. 12. 19 So16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
22. 12. 19 Ne16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
23. 12. 19 Po16:30 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
22. 01. 20 St19:30Turandot
05. 02. 20 St19:30Trubadúr
26. 02. 20 St19:00Romeo a Júlia
11. 03. 20 St19:00Macbeth
01. 04. 20 St19:00Labutie jazero
22. 04. 20 St19:00Norma - opera
13. 05. 20 St19:00Don Giovanni
03. 06. 20 St19:00Carmen - opera
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.