Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
25. 02. 20 Út13:20 , 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:50 , 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 14:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:30Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:10 , 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 17:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 19:50Dokonalý pacient 2D (ČT)
 20:301917 2D (ČT)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
26. 02. 20 St13:20 , 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:50 , 16:00 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 14:00Super maznáčikovia 2D (SD)
 15:30Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:10 , 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 17:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 19:00Romeo a Júlia
 20:301917 2D (ČT)
27. 02. 20 Čt13:20 , 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 13:30Attila 2D (OV)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:50 , 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:20 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 16:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:10Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
28. 02. 20 Pá13:20 , 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 13:30Attila 2D (OV)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:50 , 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:20 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 16:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:10Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
29. 02. 20 So13:20 , 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:45Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:50 , 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:20 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 16:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:10Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
01. 03. 20 Ne13:20 , 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 13:40Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:45Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:50 , 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:20 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 16:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:10Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
02. 03. 20 Po15:20 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:10Fantasy Island 2D (ST)
 20:201917 2D (ČT)
03. 03. 20 Út15:20 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Biely, biely deň 2D (ČT)
 20:10Fantasy Island 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
04. 03. 20 St15:20 , 20:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 19:00André Rieu: 70 rokov mladosti 2D (OV)
 20:10Fantasy Island 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.