Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
25. 02. 20 Út15:00Judy 2D (ČT)
 15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 17:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 17:50Dokonalý pacient 2D (ČT)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:10Vtáky noci 2D (ST)
 20:20Malé ženy 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
26. 02. 20 St15:10 , 16:00 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:45Sviňa 2D (OV)
 15:30Judy 2D (ČT)
 15:40Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 15:50 , 17:50Ježko Sonic 2D (SD)
 16:10Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 17:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 19:00Romeo a Júlia
 20:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:10Vtáky noci 2D (ST)
 20:301917 2D (ČT)
27. 02. 20 Čt15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:101917 2D (ČT)
 20:20Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
28. 02. 20 Pá15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:101917 2D (ČT)
 20:20Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
29. 02. 20 So13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 19:40Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 14:40 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:00TEMPOS - špeciál 2D (OV)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:00Fantasy Island 2D (ST)
 20:101917 2D (ČT)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
01. 03. 20 Ne13:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:101917 2D (ČT)
 20:20Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
02. 03. 20 Po13:10 , 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:05Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:05Parazit 2D (ČT)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 20:101917 2D (ČT)
 20:20Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
03. 03. 20 Út13:10 , 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:30Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10Príliš osobná známosť 2D (SD)
 18:30Biely, biely deň 2D (ČT)
 20:101917 2D (ČT)
 20:20Fantasy Island 2D (ST)
 20:50Vtáky noci 2D (ST)
04. 03. 20 St13:10 , 15:35 , 17:30 , 18:20 , 19:50 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 13:15Maskovaní špióni 2D (SD)
 13:20Malé ženy 2D (ST)
 13:25Super maznáčikovia 2D (SD)
 13:30 , 17:50Chlap na striedačku 2D (OV)
 13:30 , 15:50Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!
 13:40 , 15:10 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Attila 2D (OV)
 15:40Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:20Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 17:40 , 20:50Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00 , 20:00TEMPOS 2D (OV)
 18:25Zažiť to znovu 2D (ČT)
 19:00André Rieu: 70 rokov mladosti 2D (OV)
 20:101917 2D (ČT)
 20:20Fantasy Island 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
11. 03. 20 St19:00Macbeth
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.