Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
10. 12. 19 Út15:00 , 17:20Ledové království II
 15:10Sněžný kluk
 15:20Pat a Mat: Kutilské trampoty
 15:45Ledové království II 3D
 15:50 , 18:00 , 20:15Špindl 2
 16:00 , 21:00Jumanji: Další level - dab
 16:45S chutí Toskánska
 17:15Jiří Trnka: Nalezený přítel
 18:15Poslední aristokratka
 18:30Jumanji: Další level 3D - dab
 18:45Vlastníci
 19:30Last Christmas
 19:45Jumanji: Další level (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Le Mans '66
 20:45Joker - tit
 21:45Stáhni a zemřeš
11. 12. 19 St10:00 , 14:00Pavarotti (FKS)
 15:00 , 17:20Ledové království II
 15:10Sněžný kluk
 15:20 , 16:30Pat a Mat: Kutilské trampoty
 15:50 , 18:00 , 20:15Špindl 2
 16:00 , 21:00Jumanji: Další level - dab
 16:45S chutí Toskánska
 17:15Jiří Trnka: Nalezený přítel
 18:15Poslední aristokratka
 18:30Šťastný nový rok - DÁMSKÁ JÍZDA
 18:45Vlastníci
 19:30Last Christmas
 19:45Jumanji: Další level (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Le Mans '66
 20:45iShorts: Konec se blíží
 21:45Stáhni a zemřeš
12. 12. 19 Čt15:00Sněžný kluk
 15:00 , 17:20Ledové království II
 15:20Pat a Mat: Kutilské trampoty
 15:45Ledové království II 3D
 16:00 , 21:00Jumanji: Další level - dab
 16:15Sněžná mela
 16:45 , 18:45Vlastníci
 17:00Ženská na vrcholu
 18:00 , 20:15Špindl 2
 18:15Poslední aristokratka
 18:30Jumanji: Další level 3D - dab
 19:15Last Christmas
 19:45Jumanji: Další level (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Le Mans '66
 20:45Černé Vánoce
 21:20Doktor Spánek od Stephena Kinga
13. 12. 19 Pá15:00Sněžný kluk
 15:00 , 17:20Ledové království II
 15:20Pat a Mat: Kutilské trampoty
 15:45Ledové království II 3D
 16:00 , 21:00Jumanji: Další level - dab
 16:15Sněžná mela
 16:45 , 18:45Vlastníci
 17:00Ženská na vrcholu
 18:00 , 20:15Špindl 2
 18:15Poslední aristokratka
 18:30Jumanji: Další level 3D - dab
 19:15Last Christmas
 19:45Jumanji: Další level (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Le Mans '66
 20:45Černé Vánoce
 21:20Doktor Spánek od Stephena Kinga
14. 12. 19 So10:00 , 11:30 , 13:45 , 15:20Pat a Mat: Kutilské trampoty
 10:15 , 12:45 , 15:00 , 17:20Ledové království II
 10:30Angry Birds ve filmu 2
 10:45 , 16:15Sněžná mela
 11:00 , 16:00 , 21:00Jumanji: Další level - dab
 11:15Addamsova rodina
 12:30Zloba: Královna všeho zlého - dab
 13:15Valhalla: Říše bohů
 13:30 , 18:30Jumanji: Další level 3D - dab
 14:00 , 15:00Sněžný kluk
 15:45Ledové království II 3D
 16:45 , 18:45Vlastníci
 17:00Ženská na vrcholu
 18:00 , 20:15Špindl 2
 18:15Poslední aristokratka
 19:15Last Christmas
 19:45Jumanji: Další level (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Le Mans '66
 20:45Černé Vánoce
 21:20Doktor Spánek od Stephena Kinga
15. 12. 19 Ne10:00 , 11:30 , 13:45 , 15:20Pat a Mat: Kutilské trampoty
 10:15 , 12:45 , 15:00 , 15:45 , 17:20Ledové království II
 10:30Angry Birds ve filmu 2
 10:45 , 16:15Sněžná mela
 11:00 , 16:00 , 18:30 , 21:00Jumanji: Další level - dab
 11:15Addamsova rodina
 12:30Zloba: Královna všeho zlého - dab
 13:15Valhalla: Říše bohů
 13:30Jumanji: Další level 3D - dab
 14:00 , 15:00Sněžný kluk
 16:45 , 18:45Vlastníci
 17:00Ženská na vrcholu
 18:00 , 20:15Špindl 2
 18:15Poslední aristokratka
 19:15Last Christmas
 19:45Jumanji: Další level (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Le Mans '66
 20:45Černé Vánoce
 21:20Doktor Spánek od Stephena Kinga
16. 12. 19 Po15:00Sněžný kluk
 15:00 , 17:20Ledové království II
 15:20Pat a Mat: Kutilské trampoty
 15:45Ledové království II 3D
 16:00 , 21:00Jumanji: Další level - dab
 16:15Sněžná mela
 16:45S chutí Toskánska
 17:00Jiří Trnka: Nalezený přítel
 18:00 , 20:15Špindl 2
 18:15Výjimeční
 18:30Jumanji: Další level 3D - dab
 18:45Vlastníci
 19:15Last Christmas
 19:45Jumanji: Další level (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Le Mans '66
 20:45Černé Vánoce
 21:20Joker - tit
17. 12. 19 Út15:00Sněžný kluk
 15:00 , 17:20Ledové království II
 15:20Pat a Mat: Kutilské trampoty
 15:45Ledové království II 3D
 16:00 , 21:00Jumanji: Další level - dab
 16:15Sněžná mela
 16:45S chutí Toskánska
 17:00Jiří Trnka: Nalezený přítel
 18:00 , 20:15Špindl 2
 18:15Výjimeční
 18:30Jumanji: Další level 3D - dab
 18:45Vlastníci
 19:15Last Christmas
 19:45Jumanji: Další level (DOLBY ATMOS) - tit
 20:30Le Mans '66
 20:45Černé Vánoce
 21:20Joker - tit
18. 12. 19 St15:00Sněžný kluk
 15:00 , 17:05Ledové království II
 15:20Pat a Mat: Kutilské trampoty
 15:30Jumanji: Další level - dab
 15:45Ledové království II 3D
 16:15Sněžná mela
 16:45S chutí Toskánska
 17:00Jiří Trnka: Nalezený přítel
 17:55Jumanji: Další level 3D - dab
 18:00 , 20:15Špindl 2
 18:15Výjimeční
 18:45Vlastníci
 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 19:45Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
 20:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 20:30Le Mans '66
 20:45Černé Vánoce
19. 12. 19 Čt15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
 18:00Louskáček (Královský balet Londýn)
20. 12. 19 Pá15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
21. 12. 19 So15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
22. 12. 19 Ne15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
23. 12. 19 Po15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
25. 12. 19 St15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
13. 01. 20 Po18:00Coppélie (Královský balet Londýn)
29. 01. 20 St19:00Sám na dva šéfy (NT Live)
03. 02. 20 Po18:00Spící krasavice (Královský balet Londýn)
19. 02. 20 St19:00Audience (NT Live)
24. 02. 20 Po18:00Aida (METinHD)
09. 03. 20 Po18:00Marston a Scarlett (Královský balet Londýn)
30. 03. 20 Po18:00Vlaštovka (METinHD)
20. 04. 20 Po18:00Labutí jezero (Královský balet Londýn)
29. 04. 20 St19:00Sen čarovné noci (NT Live)
04. 05. 20 Po18:00Lazebník Sevillský (METinHD)
08. 06. 20 Po18:00Projekt Dante (Královský balet Londýn)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.