Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
24. 05. 19 Pá14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
25. 05. 19 So11:30 , 13:30 , 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 11:40 , 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 11:45 , 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 11:50 , 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 11:50Čarovný park 2D (SD)
 12:10 , 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 12:20 , 13:20 , 14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 12:30Psie veličenstvo 2D (SD)
 12:40 , 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 13:00Bleskový Manu 2D (SD)
 13:10 , 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
26. 05. 19 Ne11:30 , 13:30 , 14:30 , 15:30 , 16:30 , 17:00UglyDolls 2D (SD)
 11:40 , 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 11:45 , 14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 11:50 , 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 11:50Čarovný park 2D (SD)
 12:10 , 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 12:20 , 13:20 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 12:30Psie veličenstvo 2D (SD)
 12:40 , 14:30 , 20:50Aladin 3D (SD)
 13:00Bleskový Manu 2D (SD)
 13:10 , 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
27. 05. 19 Po14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
28. 05. 19 Út14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00 , 18:10 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 20:50Aladin 3D (SD)
 15:10 , 17:50 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:00Aladin 2D (SD)
 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 15:40Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 19:00Rocketman 2D (ST)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45 , 21:50Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
29. 05. 19 St14:00Princ Krasoň 2D (SD)
 14:00Mia a biely lev 2D (SD)
 14:00 , 17:40Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 14:00 , 20:30Avengers: Endgame 2D (ST)
 14:20Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:30 , 15:30 , 16:30UglyDolls 2D (SD)
 14:30 , 16:20 , 21:50Aladin 3D (SD)
 15:10 , 17:50 , 19:00 , 20:00 , 21:40John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 15:20 , 17:10 , 18:50Aladin 2D (SD)
 15:50 , 18:30Aladin IMAX 3D (SD)
 16:10 , 18:20 , 20:00Daddy Cool 2D (ČD)
 16:30Chrobáčikovia 2: Ďaleko od domova 2D (OV)
 16:30Pokémon Detektív Pikachu 3D (SD)
 16:40Teroristka 2D (OV)
 17:30 , 20:40Bolesť a sláva 2D (ČT)
 18:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
 18:40Láska na druhý pohľad 2D (ČT)
 18:50Všetci to vedia 2D (ČT)
 20:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (ST)
 20:45Brightburn 2D (ST)
 21:10Avengers: Endgame IMAX 3D (ST)
 21:20Zamilovaná Gloria 2D (ST)
 21:30Beach Bum 2D (ČT)
30. 05. 19 Čt15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
31. 05. 19 Pá15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
01. 06. 19 So13:10 , 15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
 15:30LEGO príbeh 2 2D (SD)
02. 06. 19 Ne13:10 , 15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
03. 06. 19 Po15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
04. 06. 19 Út15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
05. 06. 19 St15:50 , 18:30 , 21:20Godzilla II: Kráľ monštier IMAX 3D (ST)
 19:00POPOLUŠKA
11. 06. 19 Út19:00Podfukárky 2D (ČT)
12. 06. 19 St19:00THE DOORS LIVE AT THE BOWL ´68
26. 06. 19 St19:00MANON
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.