Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
17. 02. 20 Po20:45Birds of Prey - dab
 21:00Fantasy Island
 21:35Attila
18. 02. 20 Út15:00Dolittle
 15:10Vlastníci
 15:10 , 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:15Ledové království II
 16:45Šťastný nový rok
 17:05 , 20:00Chlap na střídačku
 17:15Le Mans '66
 17:45 , 19:20Příliš osobní známost
 18:15Modelář
 18:30 , 20:45Birds of Prey - dab
 18:40Judy
 20:15Mizerové navždy
 20:30Gentlemani
 21:00Fantasy Island
 21:35Attila
19. 02. 20 St10:00 , 14:00Prado - sbírka plná divů (FKS)
 15:00Dolittle
 15:10Vlastníci
 15:10 , 16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:15Ledové království II
 16:45Šťastný nový rok
 17:05 , 20:00Chlap na střídačku
 17:15Le Mans '66
 17:45Příliš osobní známost
 18:15Modelář
 18:30 , 20:45Birds of Prey - dab
 19:00Audience (NT Live)
 20:15Mizerové navždy
 20:30iShorts: Oscar 2020 - hrané
20. 02. 20 Čt15:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:00Dolittle
 15:30Ledové království II
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00 , 20:45Birds of Prey - dab
 16:30 , 17:10Ježek Sonic
 16:45 , 20:00Chlap na střídačku
 17:45 , 18:30Příliš osobní známost
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:15Modelář
 19:00Zahradní ulice (SFZ)
 19:50Králíček Jojo
 20:30iShorts: Oscar 2020 - animované
 21:15Attila
 22:00Birds of Prey - tit
21. 02. 20 Pá15:00Dolittle
 15:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:30Ledové království II
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00 , 20:45Birds of Prey - dab
 16:30 , 17:10Ježek Sonic
 16:45 , 20:00Chlap na střídačku
 17:45 , 18:30Příliš osobní známost
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:15Modelář
 19:00Fénix (SFZ)
 19:50Králíček Jojo
 20:30Gentlemani
 21:15Attila
 22:00Birds of Prey - tit
22. 02. 20 So10:10 , 10:30 , 14:15 , 15:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 10:45Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 10:55Trollové a kouzelný les
 11:00 , 16:30 , 17:10Ježek Sonic
 11:15 , 17:45 , 18:30Příliš osobní známost
 11:45Šťastný nový rok
 12:00Velké přání
 12:45Zakleté pírko
 13:00Super mazlíčci
 13:15 , 15:30Ledové království II
 13:45Mosley
 13:50Vlastníci
 15:00Dolittle
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00 , 20:45Birds of Prey - dab
 16:45 , 20:00Chlap na střídačku
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:15Modelář
 19:00Psi nenosí kalhoty (SFZ)
 19:50Králíček Jojo
 20:30Gentlemani
 21:15Attila
 22:00Birds of Prey - tit
23. 02. 20 Ne10:10 , 10:30 , 14:15 , 15:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 10:45Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 10:55Trollové a kouzelný les
 11:00 , 16:30 , 17:10Ježek Sonic
 11:15 , 17:45 , 18:30Příliš osobní známost
 11:45Šťastný nový rok
 12:00Velké přání
 12:45Zakleté pírko
 13:00Super mazlíčci
 13:15 , 15:30Ledové království II
 13:45Mosley
 13:50Vlastníci
 15:00Dolittle
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00 , 20:45Birds of Prey - dab
 16:45 , 20:00Chlap na střídačku
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:15Modelář
 19:00Mrtvé nechte spát (SFZ)
 19:50Králíček Jojo
 20:30Gentlemani
 21:15Attila
 22:00Birds of Prey - tit
24. 02. 20 Po15:00Dolittle
 15:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:30Ledové království II
 15:40 , 20:00Chlap na střídačku
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00 , 20:45Birds of Prey - dab
 16:30Ježek Sonic
 17:15Le Mans '66
 17:45 , 18:30Příliš osobní známost
 18:00Aida (METinHD)
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:15Modelář
 20:20Mizerové navždy
 20:30Gentlemani
25. 02. 20 Út15:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:00Dolittle
 15:30Ledové království II
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00 , 20:45Birds of Prey - dab
 16:30Ježek Sonic
 16:45 , 19:00 , 20:00Chlap na střídačku
 17:15Le Mans '66
 17:45 , 18:30Příliš osobní známost
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:15Modelář
 20:20Mizerové navždy
 20:30Gentlemani
 21:15Fantasy Island
26. 02. 20 St15:00Dolittle
 15:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 15:30Ježek Sonic
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00 , 20:45Birds of Prey - dab
 16:45 , 19:00 , 20:00Chlap na střídačku
 17:45Příliš osobní známost
 18:00Culturea: Cestuj jinak!
 18:15 , 20:15Sviňa
 18:15Modelář
 20:20Mizerové navždy
 20:30Gentlemani
 21:15Fantasy Island
27. 02. 20 Čt18:00Beseda s Marií Vilánkovou - Léčba informací
09. 03. 20 Po18:00Violoncellistka & Tance ve skupinách
11. 03. 20 St19:00André Rieu: 70 let mlád
30. 03. 20 Po18:00Vlaštovka (METinHD)
20. 04. 20 Po18:00Labutí jezero (Královský balet Londýn)
29. 04. 20 St19:00Sen čarovné noci (NT Live)
04. 05. 20 Po18:00Lazebník Sevillský (METinHD)
08. 06. 20 Po18:00Projekt Dante (Královský balet Londýn)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.