Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
17. 06. 19 Po16:00Aladin 3D
 17:30Beats
 19:00Muži v černém: Globální hrozba 3D
 20:00Zlo s lidskou tváří
18. 06. 19 Út10:00Jak vycvičit draka 3
 16:00Aladin 3D
 17:30Free Solo
 19:00Muži v černém: Globální hrozba 3D
 20:00Zlo s lidskou tváří
19. 06. 19 St09:30Znovu ve hře
 16:00Aladin 3D
 17:30Beats
 19:00Muži v černém: Globální hrozba 3D
 20:00Zlo s lidskou tváří
20. 06. 19 Čt08:30Jak vycvičit draka 3
 10:30Uzly a pomeranče
 16:00Tajný život mazlíčků 2 2D
 17:30Podfukářky
 19:00Godzilla II Král monster 2D
 20:00Avengers: Endgame 2D
21. 06. 19 Pá08:00Kráska a zvíře
 16:00Tajný život mazlíčků 2 2D
 17:30Podfukářky
 19:00Godzilla II Král monster 2D
 20:00Avengers: Endgame 2D
22. 06. 19 So16:00Tajný život mazlíčků 2 2D
 17:30Podfukářky
 19:00Godzilla II Král monster 2D
 20:00Avengers: Endgame 2D
23. 06. 19 Ne10:00Hledá se Yetti
 16:00Tajný život mazlíčků 2 2D
 17:30Podfukářky
 19:00Godzilla II Král monster 2D
 20:00Avengers: Endgame 2D
24. 06. 19 Po08:30Mrňouskové 2: Daleko od domova
 08:30Uzly a pomeranče
 10:30Jak vycvičit draka 3
 16:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 17:30Zrodila se hvězda
 19:00Godzilla II Král monster 3D
 20:00Avengers: Endgame 2D
25. 06. 19 Út08:15Dumbo
 10:45Zelená kniha
 14:00Kouzelný park 2D
 16:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 17:30Zrodila se hvězda
 19:00Godzilla II Král monster 3D
 20:00Avengers: Endgame 2D
26. 06. 19 St08:15Aladin 2D
 11:00Jak vycvičit draka 3
 16:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 17:30Zrodila se hvězda
 19:00Godzilla II Král monster 3D
 20:00Avengers: Endgame 2D
27. 06. 19 Čt08:00Mia a bílý lev
 10:45Aladin 2D
 16:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 17:30Slunce je také hvězda
 19:00Yesterday
 20:00Annabelle 3
28. 06. 19 Pá16:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 17:30Slunce je také hvězda
 19:00Yesterday
 20:00Annabelle 3
29. 06. 19 So16:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 17:30Slunce je také hvězda
 19:00Yesterday
 20:00Annabelle 3
30. 06. 19 Ne10:00Dumbo
 16:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 17:30Slunce je také hvězda
 19:00Yesterday
 20:00Annabelle 3
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.