Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
19. 10. 19 So10:00Nabarvené ptáče
 10:05 , 12:30 , 15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 10:15 , 13:15 , 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 10:45Panství Downton
 11:00 , 15:15Princ Krasoň
 11:15 , 15:45Angry Birds ve filmu 2
 13:10Tajný život mazlíčků 2
 13:30Psí kusy
 13:45 , 17:15 , 19:00Přes prsty
 14:00Toy Story 4: Příběh hraček
 15:00 , 19:30Staříci
 16:00Lví král 3D - dab
 17:00 , 19:20Román pro pokročilé
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 17:50První akční hrdina
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
 21:20Rambo: Poslední krev
20. 10. 19 Ne10:00Nabarvené ptáče
 10:05 , 12:30 , 15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 10:15 , 13:15 , 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 10:45Panství Downton
 11:00 , 15:15Princ Krasoň
 11:15 , 15:45Angry Birds ve filmu 2
 13:10Tajný život mazlíčků 2
 13:30Psí kusy
 13:45 , 17:15 , 19:00Přes prsty
 14:00Sněžný kluk - DĚTSKÁ NEDĚLE
 15:00 , 19:30Staříci
 16:00Lví král 3D - dab
 17:00 , 19:20Román pro pokročilé
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 17:50První akční hrdina
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
 21:20Rambo: Poslední krev
21. 10. 19 Po15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 15:00 , 19:30Staříci
 15:15Princ Krasoň
 15:45Angry Birds ve filmu 2
 16:00Lví král 3D - dab
 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00 , 20:15Román pro pokročilé
 17:15 , 19:00Přes prsty
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 18:00Dobrá smrt
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
22. 10. 19 Út15:00Zloba: Královna všeho zlého - dab
 15:00 , 19:30Staříci
 15:15Princ Krasoň
 15:45Angry Birds ve filmu 2
 16:00Lví král 3D - dab
 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00 , 20:15Román pro pokročilé
 17:15 , 19:00Přes prsty
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 18:00Dobrá smrt
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
 21:15Národní třída
23. 10. 19 St10:00 , 14:00Yesterday (FKS)
 15:15Princ Krasoň
 15:45Angry Birds ve filmu 2
 16:00Lví král 3D - dab
 16:15Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 16:30 , 20:15Román pro pokročilé
 17:15 , 20:30Přes prsty
 17:30 , 20:00Joker (DOLBY ATMOS) - tit
 18:00Dobrá smrt
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30 , 21:30Joker - dab
 18:30Gauguin na Tahiti - ztracený ráj
 19:30Staříci
 20:45Zloba: Královna všeho zlého - tit
 21:00Blíženec 3D HFR
01. 11. 19 Pá19:30MFOF 2019 - slavnostní zahájení
04. 11. 19 Po18:00 , 20:15MFOF 2019
05. 11. 19 Út18:00 , 20:15MFOF 2019
06. 11. 19 St18:00 , 20:15MFOF 2019
 19:00Slayer: The Repentless Killogy
11. 11. 19 Po18:00Concerto/Enigma variace/Raymonda Act III
17. 11. 19 Ne19:00Rosemari (SFP)
18. 11. 19 Po19:00Byl tady Saša (SFP)
19. 11. 19 Út19:00ZOO (SFP)
20. 11. 19 St18:30Tintoretto - rebel z Benátek
 19:00Nech mě padnout (SFP)
21. 11. 19 Čt19:30Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
24. 11. 19 Ne17:30Západ USA - diashow Martina Loewa
04. 12. 19 St18:30Ermitáž - síla umění
09. 12. 19 Po18:00Hrabě Ory (METinHD)
19. 12. 19 Čt18:00Louskáček (Královský balet Londýn)
13. 01. 20 Po18:00Coppélie (Královský balet Londýn)
29. 01. 20 St19:00Sám na dva šéfy (NT Live)
03. 02. 20 Po18:00Spící krasavice (Královský balet Londýn)
19. 02. 20 St19:00Audience (NT Live)
24. 02. 20 Po18:00Aida (METinHD)
09. 03. 20 Po18:00Marston a Scarlett (Královský balet Londýn)
30. 03. 20 Po18:00Vlaštovka (METinHD)
20. 04. 20 Po18:00Labutí jezero (Královský balet Londýn)
29. 04. 20 St19:00Sen čarovné noci (NT Live)
04. 05. 20 Po18:00Lazebník Sevillský (METinHD)
08. 06. 20 Po18:00Projekt Dante (Královský balet Londýn)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.