Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Dunajská Streda
CINEMAX DUNAJSKÁ STREDA
19. 11. 19 Út15:20Zlatokopky 2D (MD)
 15:30Rodina Addamsovcov 2D (MD)
 15:50Snežný chlapec 2D (MD)
 17:30Terminátor: Temný osud 2D (MD)
 17:40Narušiteľ systému 2D (ČT)
 18:00Bitka o Midway 2D (MD)
 20:10Charlieho anjeli 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (MD)
 20:50JOKER 2D (MD)
20. 11. 19 St15:20Zlatokopky 2D (ST)
 15:30Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50Snežný chlapec 2D (MD)
 17:30Terminátor: Temný osud 2D (MD)
 17:40Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00Bitka o Midway 2D (MD)
 20:10Doktor Spánok 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (MD)
 20:50JOKER 2D (ST)
21. 11. 19 Čt15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežný chlapec 2D (MD)
 17:20Bitka o Midway 2D (MD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:20Vlastníci 2D (OV)
 20:00Appka 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (MD)
 20:30JOKER 2D (ST)
22. 11. 19 Pá15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Rodina Addamsovcov 2D (MD)
 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 17:20Bitka o Midway 2D (ST)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:20Vlastníci 2D (OV)
 20:00Appka 2D (MD)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30JOKER 2D (MD)
23. 11. 19 So13:00Rodina Addamsovcov 2D (MD)
 13:10Snežný chlapec 2D (SD)
 13:50Angry birds vo filme 2 2D (SD)
 15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežný chlapec 2D (MD)
 17:20Bitka o Midway 2D (MD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:20Vlastníci 2D (OV)
 20:00Appka 2D (MD)
 20:20Le Mans '66 2D (MD)
 20:30JOKER 2D (ST)
24. 11. 19 Ne13:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:10Snežný chlapec 2D (MD)
 13:50Angry birds vo filme 2 2D (MD)
 15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Rodina Addamsovcov 2D (MD)
 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 17:20Bitka o Midway 2D (ST)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:20Vlastníci 2D (OV)
 20:00Appka 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (MD)
 20:30JOKER 2D (MD)
25. 11. 19 Po15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežný chlapec 2D (MD)
 17:20Bitka o Midway 2D (MD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:20Vlastníci 2D (OV)
 20:00Appka 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30JOKER 2D (MD)
26. 11. 19 Út15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Rodina Addamsovcov 2D (MD)
 16:00Snežný chlapec 2D (MD)
 17:20Bitka o Midway 2D (MD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:20Pardon, nezastihli sme vás 2D (ČT)
 20:00Appka 2D (MD)
 20:20Le Mans '66 2D (MD)
 20:30Vlastníci 2D (OV)
27. 11. 19 St15:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:20Rodina Addamsovcov 2D (MD)
 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 17:20Bitka o Midway 2D (ST)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 18:20Vlastníci 2D (OV)
 20:00Appka 2D (MD)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30JOKER 2D (MD)
03. 12. 19 Út18:00Šťastný nový rok 2D (OV)
18. 12. 19 St20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
19. 12. 19 Čt20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
20. 12. 19 Pá20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
23. 12. 19 Po20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.