Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
14. 11. 19 Čt15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 17:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 18:20Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30Dokonalá lož 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
15. 11. 19 Pá15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 17:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 18:20Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30Dokonalá lož 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
16. 11. 19 So13:00 , 18:20Ženská na vrchole 2D (OV)
 13:20 , 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40 , 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30Doktor Spánok 2D (ST)
 17:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 18:30Dokonalá lož 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
17. 11. 19 Ne13:00 , 18:20Ženská na vrchole 2D (OV)
 13:20 , 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 13:40 , 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30Doktor Spánok 2D (ST)
 17:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 18:30Dokonalá lož 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
18. 11. 19 Po15:00Doktor Spánok 2D (ST)
 15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 17:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 18:10Amnestie 2D (OV)
 18:20Ženská na vrchole 2D (OV)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Dokonalá lož 2D (ST)
19. 11. 19 Út15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 17:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00Narušiteľ systému 2D (ČT)
 18:20Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30Dokonalá lož 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
20. 11. 19 St15:20Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:30Doktor Spánok 2D (ST)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Snežný chlapec 2D (SD)
 17:50Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 18:20Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30Dokonalá lož 2D (ST)
 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 20:30Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
21. 11. 19 Čt15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
22. 11. 19 Pá15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
23. 11. 19 So15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
24. 11. 19 Ne15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
25. 11. 19 Po15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
26. 11. 19 Út15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
27. 11. 19 St15:00 , 16:10Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 17:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
03. 12. 19 Út19:00Šťastný nový rok 2D (OV)
18. 12. 19 St19:30Luskáčik
 19:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
19. 12. 19 Čt17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 01. 20 St19:30Turandot
05. 02. 20 St19:30Trubadúr
26. 02. 20 St19:00Romeo a Júlia
11. 03. 20 St19:00Macbeth
01. 04. 20 St19:00Labutie jazero
22. 04. 20 St19:00Norma - opera
13. 05. 20 St19:00Don Giovanni
03. 06. 20 St19:00Carmen - opera
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.