Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Královéhradecký kraj - Jičín
Biograf Český Ráj
22. 10. 19 Út17:00První akční hrdina
 19:30UP END DOWN SYMPHONY- La Putyka slaví 10 let
23. 10. 19 St10:00Jiří Suchý - Lehce s životem se prát
24. 10. 19 Čt17:00Sněžný kluk
 19:30Poslední aristokratka
25. 10. 19 Pá13:00Princ Krasoň
 17:00 , 19:30Poslední aristokratka
 21:50Zombieland : Rána jistoty (Dolby Atmos)
26. 10. 19 So15:00Angry Birds ve filmu 2
 17:00 , 19:30Poslední aristokratka
 21:50Zombieland : Rána jistoty (Dolby Atmos)
27. 10. 19 Ne15:00Tlapková patrola
 17:00Gauguin na Tahiti - Ztracený ráj
 19:30Poslední aristokratka
28. 10. 19 Po17:00Sněžný kluk
 19:30Poslední aristokratka
29. 10. 19 Út10:00Sněžný kluk
 17:00Blíženec 3D HFR
 19:30Poslední aristokratka
30. 10. 19 St10:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 16:00To Kapitola 2 (Dolby Atmos)
 19:30Joker (Dolby Atmos)
31. 10. 19 Čt17:00Lví král
 19:30Poslední aristokratka
01. 11. 19 Pá13:00Princ Krasoň
 17:00Addamsova rodina
 19:30Terminátor: Temný osud ( Dolby Atmos)
 22:00Stáhni a zemřeš
02. 11. 19 So15:00Addamsova rodina
 17:00Poslední aristokratka
 19:30Terminátor: Temný osud ( Dolby Atmos)
 22:00Stáhni a zemřeš
03. 11. 19 Ne15:00Addamsova rodina
 17:00Abstinent
 19:30Poslední aristokratka
04. 11. 19 Po17:00Addamsova rodina
 19:30Tenkrát v Hollywoodu
05. 11. 19 Út17:00Abstinent
 19:30Joker (Dolby Atmos)
06. 11. 19 St10:00Román pro pokročilé
 17:00Zloba: Královna všeho zlého
 19:30Poslední aristokratka
08. 11. 19 Pá13:00Princ Krasoň
 17:00Addamsova rodina
 19:30Ženská na vrcholu
 21:30Bitva u Midway
09. 11. 19 So15:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00Ženská na vrcholu
 19:30Bitva u Midway
 22:05Terminátor: Temný osud ( Dolby Atmos)
10. 11. 19 Ne15:00Nedělníček -Znáte z televize
 17:00Tintoretto rebel z Benátek
 19:30Ženská na vrcholu
11. 11. 19 Po17:00Ženská na vrcholu
 19:30Národní třída
12. 11. 19 Út17:00Dokážeš udržet tajemství?
 19:30Yesterday ( Dolby Atmos )
13. 11. 19 St17:00Abstinent
 19:30Bitva u Midway
14. 11. 19 Čt17:00Terminátor: Temný osud ( Dolby Atmos)
 19:30FORD vs FERRARI (Dolby Atmos)
15. 11. 19 Pá13:00Princ Krasoň
 17:00Fany a pes
 19:00FORD vs FERRARI (Dolby Atmos)
 21:50Doktor Spánek od Stephena Kinga (Dolby Atmos)
16. 11. 19 So15:00Zloba: Královna všeho zlého
 17:00Poslední aristokratka
 19:30FORD vs FERRARI (Dolby Atmos)
17. 11. 19 Ne15:00Fany a pes
 17:00Poslední aristokratka
 19:30Je třeba zabít Sekala ( projekce z 35mm filmu )
18. 11. 19 Po17:00Ženská na vrcholu
 19:30Nabarvené ptáče ( Dolby Atmos)
19. 11. 19 Út17:00Amnestie
 19:30Vlastníci - PŘEDPREMIÉRA
20. 11. 19 St17:00Terminátor: Temný osud ( Dolby Atmos)
 19:30Joker (Dolby Atmos)
21. 11. 19 Čt17:00Ledové království II
 19:30Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
22. 11. 19 Pá17:00Ledové království II 3D
 19:30Vlastníci
 21:30FORD vs FERRARI (Dolby Atmos)
23. 11. 19 So15:00Ledové království II
 17:00Dokážeš udržet tajemství?
 19:30Vlastníci
 21:30Joker (Dolby Atmos)
24. 11. 19 Ne15:00Ledové království II
 17:00Bésame Mucho: Juan Diego Flórez
 19:30Vlastníci
25. 11. 19 Po17:00Vlastníci
 19:30Narušitel systému
26. 11. 19 Út17:00Bitva u Midway
 19:30Matthias & Maxime
27. 11. 19 St10:00Panství Downton
 17:00Ledové království II
 19:30FORD vs FERRARI (Dolby Atmos)
28. 11. 19 Čt17:00Valhalla: Říše bohů
 19:30Na nože
29. 11. 19 Pá17:00Valhalla: Říše bohů
 19:30Last Christmas
 21:30Doktor Spánek od Stephena Kinga (Dolby Atmos)
30. 11. 19 So15:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:00Last Christmas
 19:30Poslední aristokratka
 21:45Na nože
18. 12. 19 St19:30Star Wars: Vzestup Skywalkera -PŘEDPREMIÉRA
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.