Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Karlovarský kraj - Cheb
3D Svět Cheb
19. 10. 19 So14:00Angry Birds ve filmu 2 - 3D
 15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:20Staříci
 20:00Pražské orgie
20. 10. 19 Ne14:00Princ Krasoň
 15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:20Staříci
 20:00Pražské orgie
21. 10. 19 Po17:30Román pro pokročilé
 20:00Blíženec
22. 10. 19 Út17:30Román pro pokročilé
 20:00Blíženec
23. 10. 19 St17:30Román pro pokročilé
 20:00Blíženec
24. 10. 19 Čt16:00Sněžný kluk
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland
25. 10. 19 Pá16:00Sněžný kluk
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland
26. 10. 19 So13:20Zloba: Královna všeho zlého - 3D
 16:00Sněžný kluk
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland
27. 10. 19 Ne14:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 16:00Sněžný kluk
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Zombieland
28. 10. 19 Po15:00Princ Krasoň
 17:30Přes prsty
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
29. 10. 19 Út17:30Přes prsty
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
30. 10. 19 St17:30Přes prsty
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
31. 10. 19 Čt16:00Addamsova rodina
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Terminátor: Temný osud
01. 11. 19 Pá16:00Addamsova rodina
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Terminátor: Temný osud
02. 11. 19 So14:00Psí kusy
 16:00Addamsova rodina
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Terminátor: Temný osud
03. 11. 19 Ne14:00Sněžný kluk
 16:00Addamsova rodina
 17:45Poslední aristokratka
 20:00Terminátor: Temný osud
04. 11. 19 Po17:00Nabarvené ptáče
 20:00Joker
05. 11. 19 Út17:00Nabarvené ptáče
 20:00Joker
06. 11. 19 St17:00Nabarvené ptáče
 20:00Joker
07. 11. 19 Čt15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:00Ženská na vrcholu
 20:00Bitva u Midway
08. 11. 19 Pá15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:00Ženská na vrcholu
 20:00Bitva u Midway
09. 11. 19 So13:50Playmobil ve filmu
 15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:00Ženská na vrcholu
 20:00Bitva u Midway
10. 11. 19 Ne14:00Addamsova rodina
 15:45Zloba: Královna všeho zlého
 18:00Ženská na vrcholu
 20:00Bitva u Midway
11. 11. 19 Po17:30Poslední aristokratka
 20:00Terminátor: Temný osud
12. 11. 19 Út17:30Poslední aristokratka
 20:00Terminátor: Temný osud
13. 11. 19 St17:30Poslední aristokratka
 20:00Terminátor: Temný osud
14. 11. 19 Čt16:00Ženská na vrcholu
 18:00Stáhni a zemřeš
 20:00Amnestie
15. 11. 19 Pá16:00Ženská na vrcholu
 18:00Stáhni a zemřeš
 20:00Amnestie
16. 11. 19 So14:00Sněžný kluk - 3D
 16:00Ženská na vrcholu
 18:00Stáhni a zemřeš
 20:00Amnestie
17. 11. 19 Ne13:45Lví král
 16:00Ženská na vrcholu
 18:00Stáhni a zemřeš
 20:00Amnestie
18. 11. 19 Po17:20Le Mans 66
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
19. 11. 19 Út17:20Le Mans 66
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
20. 11. 19 St17:20Le Mans 66
 20:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
21. 11. 19 Čt15:45Ledové království II
 17:55Poslední aristokratka
 20:00Vlastníci
22. 11. 19 Pá15:45Ledové království II
 17:55Poslední aristokratka
 20:00Vlastníci
23. 11. 19 So13:30Zloba: Královna všeho zlého - 3D
 15:45Ledové království II
 17:55Poslední aristokratka
 20:00Vlastníci
24. 11. 19 Ne14:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 15:45Ledové království II
 17:55Poslední aristokratka
 20:00Vlastníci
25. 11. 19 Po17:30Ženská na vrcholu
 20:00Abstinent
26. 11. 19 Út17:30Ženská na vrcholu
 20:00Abstinent
27. 11. 19 St17:30Ženská na vrcholu
 20:00Abstinent
28. 11. 19 Čt15:45Ledové království II
 18:00Last Christmas
 20:00Na nože
29. 11. 19 Pá15:45Ledové království II
 18:00Last Christmas
 20:00Na nože
30. 11. 19 So13:30Ledové království II - 3D
 15:45Ledové království II
 18:00Last Christmas
 20:00Na nože
01. 12. 19 Ne13:30Zloba: Královna všeho zlého
 15:45Ledové království II
 18:00Last Christmas
 20:00Na nože
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.