Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
12. 12. 19 Čt15:15Výnimoční 2D (ČT)
 15:20 , 18:00 , 19:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 15:25Amnestie 2D (OV)
 15:30 , 16:00 , 17:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:50Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 16:20 , 17:20 , 18:20 , 19:20 , 20:20Šťastný nový rok 2D (OV)
 16:30 , 19:00 , 21:40Jumanji: Ďalší level IMAX 2D (ČT)
 17:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 17:10 , 20:40 , 21:25Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 17:30JOKER 2D (ST)
 17:40Sexi Jexi 2D (ST)
 18:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30 , 20:50Last Christmas 2D (ST)
 19:10 , 20:10 , 21:20Čierne Vianoce 2D (ST)
 19:40Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:30Le Mans '66 2D (ST)
 21:30Appka 2D (ST)
13. 12. 19 Pá14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:40Jumanji: Ďalší level IMAX 2D (ČT)
 14:00 , 15:00 , 17:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:10 , 19:10 , 20:10 , 21:20Čierne Vianoce 2D (ST)
 14:50 , 15:30 , 16:00 , 17:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10 , 16:20 , 17:20 , 18:20 , 19:20 , 20:20Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:15Výnimoční 2D (ČT)
 15:20 , 18:00 , 19:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 15:25Amnestie 2D (OV)
 16:10 , 18:50Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 17:10 , 20:40 , 21:25Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 17:30JOKER 2D (ST)
 17:40Sexi Jexi 2D (ST)
 18:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30 , 20:50Last Christmas 2D (ST)
 19:40Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:30Le Mans '66 2D (ST)
 21:30Appka 2D (ST)
14. 12. 19 So11:00 , 13:30 , 16:10 , 18:50Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 11:00 , 13:10 , 14:00 , 15:00 , 17:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 11:10Pán Maznáčik 2D (SD)
 11:10 , 12:50Snežný chlapec 2D (SD)
 11:30 , 14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:40Jumanji: Ďalší level IMAX 2D (ČT)
 11:40 , 12:30 , 13:00 , 14:50 , 15:30 , 16:00 , 17:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 11:50Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 12:40 , 15:20 , 18:00 , 19:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 12:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:00Rozprestri krídla 2D (SD)
 13:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:10 , 19:10 , 20:10 , 21:20Čierne Vianoce 2D (ST)
 15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10 , 16:20 , 17:20 , 18:20 , 19:20 , 20:20Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:15Výnimoční 2D (ČT)
 15:25Amnestie 2D (OV)
 17:10 , 20:40 , 21:25Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 17:30JOKER 2D (ST)
 17:40Sexi Jexi 2D (ST)
 18:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30 , 20:50Last Christmas 2D (ST)
 19:40Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:30Le Mans '66 2D (ST)
 21:30Appka 2D (ST)
15. 12. 19 Ne11:00 , 13:30 , 16:10 , 18:50Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 11:00 , 13:10 , 14:00 , 15:00 , 17:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 11:10Pán Maznáčik 2D (SD)
 11:10 , 12:50Snežný chlapec 2D (SD)
 11:30 , 14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:40Jumanji: Ďalší level IMAX 2D (ČT)
 11:40 , 12:30 , 13:00 , 14:50 , 15:30 , 16:00 , 17:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 11:50Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 12:40 , 15:20 , 18:00 , 19:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 12:50Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:00Rozprestri krídla 2D (SD)
 13:20Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 14:10 , 19:10 , 20:10 , 21:20Čierne Vianoce 2D (ST)
 15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10 , 16:20 , 17:20 , 18:20 , 19:20 , 20:20Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:15Výnimoční 2D (ČT)
 15:25Amnestie 2D (OV)
 17:10 , 20:40 , 21:25Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 17:30JOKER 2D (ST)
 17:40Sexi Jexi 2D (ST)
 18:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30 , 20:50Last Christmas 2D (ST)
 19:40Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:30Le Mans '66 2D (ST)
 21:30Appka 2D (ST)
16. 12. 19 Po13:50 , 15:00 , 17:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:00 , 16:30 , 19:00 , 21:40Jumanji: Ďalší level IMAX 2D (ČT)
 14:10 , 19:10 , 21:20Čierne Vianoce 2D (ST)
 14:50 , 15:30 , 15:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10 , 16:20 , 17:20 , 18:30 , 19:20 , 20:30 , 21:45Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:15Výnimoční 2D (ČT)
 15:20 , 18:00 , 19:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 15:25Amnestie 2D (OV)
 16:10 , 18:50Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 17:10 , 20:40 , 21:25Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 17:30 , 20:00Last Christmas 2D (ST)
 17:40Sexi Jexi 2D (ST)
 18:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 19:40Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 20:30Le Mans '66 2D (ST)
 21:30Appka 2D (ST)
17. 12. 19 Út14:00 , 15:00 , 17:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:00 , 16:30Jumanji: Ďalší level IMAX 2D (ČT)
 14:10 , 19:10 , 20:10 , 21:20Čierne Vianoce 2D (ST)
 14:50 , 15:30 , 16:00 , 17:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10 , 16:20 , 17:20 , 18:20 , 19:20 , 20:20Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:15Výnimoční 2D (ČT)
 15:20 , 18:00 , 19:50Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 15:25Amnestie 2D (OV)
 16:10 , 18:50Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 17:10 , 20:40 , 21:25Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 17:30JOKER 2D (ST)
 17:40Sexi Jexi 2D (ST)
 18:10Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:30 , 20:50Last Christmas 2D (ST)
 19:40Valhala: Ríša bohov 2D (ČD)
 20:00Parazit 2D (ČT)
 20:30Le Mans '66 2D (ST)
 21:30Appka 2D (ST)
18. 12. 19 St14:00 , 16:30Jumanji: Ďalší level IMAX 2D (ČT)
 14:00 , 15:00 , 17:00TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:00Amnestie 2D (OV)
 14:10 , 19:10 , 21:20Čierne Vianoce 2D (ST)
 14:20 , 15:30 , 17:20Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:40 , 17:10Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 15:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:10 , 16:20 , 17:20 , 19:20 , 21:00Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:15Výnimoční 2D (ČT)
 15:20 , 16:40 , 18:30 , 19:40Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 16:40Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:30Last Christmas 2D (ST)
 17:40Sexi Jexi 2D (ST)
 19:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 19:00 , 22:00Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 19:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:30Luskáčik
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 20:00 , 21:25Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
19. 12. 19 Čt14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
20. 12. 19 Pá14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
21. 12. 19 So11:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 11:50 , 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
22. 12. 19 Ne11:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 11:50 , 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
23. 12. 19 Po14:10 , 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 15:00 , 18:10 , 21:30Star Wars: Vzostup Skywalkera IMAX 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
14. 01. 20 Út19:00Príliš osobná známosť 2D (SD)
22. 01. 20 St19:30Turandot
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.