Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
20. 01. 20 Po14:00 , 15:45Maskovaní špióni 2D (SD)
 14:10 , 16:30Veľké želanie 2D (SD)
 14:20Zakliate pierko 2D (OV)
 14:30 , 15:40 , 16:20 , 17:00 , 18:00 , 19:30 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 14:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 14:50 , 16:50 , 18:50 , 20:40Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:10Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 15:20Dolittle 3D (SD)
 15:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 17:40 , 20:00Dolittle 2D (SD)
 17:50Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:10Výnimoční 2D (ČT)
 18:30 , 20:50Špindl 2 2D (OV)
 18:35Národní třída 2D (OV)
 18:40Na nože 2D (ST)
 20:15Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 20:20Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 20:35Dokonalá lož 2D (ST)
 20:50 , 22:00Pod vodou 2D (ČT)
 21:20Nenávisť 2D (ST)
21. 01. 20 Út14:00 , 15:45Maskovaní špióni 2D (SD)
 14:10 , 16:30Veľké želanie 2D (SD)
 14:20Zakliate pierko 2D (OV)
 14:30 , 15:40 , 16:20 , 17:00 , 18:30 , 19:30 , 20:50Príliš osobná známosť 2D (SD)
 14:40 , 15:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:50 , 16:50 , 18:50 , 20:40Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:10Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 15:20Dolittle 3D (SD)
 16:10 , 17:40 , 20:00Dolittle 2D (SD)
 17:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 17:50Jumanji: Ďalší level 3D (SD)
 18:00Špindl 2 2D (OV)
 18:10Výnimoční 2D (ČT)
 18:35Národní třída 2D (OV)
 18:40 , 20:10Na nože 2D (ST)
 20:15Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 20:20Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 20:50 , 22:00Pod vodou 2D (ČT)
 21:20Nenávisť 2D (ST)
22. 01. 20 St14:00 , 15:45Maskovaní špióni 2D (SD)
 14:10 , 16:30Veľké želanie 2D (SD)
 14:20Zakliate pierko 2D (OV)
 14:30 , 15:40 , 16:20 , 17:00 , 18:00 , 19:30 , 20:30Príliš osobná známosť 2D (SD)
 14:40 , 15:50Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 14:50 , 16:50 , 18:50 , 20:40Šťastný nový rok 2D (OV)
 15:10Jumanji: Ďalší level 2D (SD)
 15:20Dolittle 3D (SD)
 16:10 , 17:40 , 20:00Dolittle 2D (SD)
 17:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 18:10Výnimoční 2D (ČT)
 18:30 , 20:50Špindl 2 2D (OV)
 18:40 , 20:10Na nože 2D (ST)
 19:30Turandot
 20:15Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 20:50 , 22:00Pod vodou 2D (ČT)
 21:10Jumanji: Ďalší level 2D (ČT)
 21:20Nenávisť 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.