Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV
14. 11. 19 Čt15:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50 , 20:30Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 20:10Doktor Spánok 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
15. 11. 19 Pá15:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50 , 20:30Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 20:10Doktor Spánok 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
16. 11. 19 So13:00 , 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 13:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 13:10 , 15:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:30 , 14:10 , 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50 , 20:30Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 20:10Doktor Spánok 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
17. 11. 19 Ne13:00 , 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 13:10Rozprestri krídla 2D (SD)
 13:10 , 15:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 13:30 , 14:10 , 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50 , 20:30Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 20:10Doktor Spánok 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
18. 11. 19 Po15:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40 , 18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 17:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50 , 20:30Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:10 , 20:50Amnestie 2D (OV)
 20:10Doktor Spánok 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
19. 11. 19 Út15:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:40Narušiteľ systému 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 20:10Doktor Spánok 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
20. 11. 19 St15:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Snežný chlapec 2D (SD)
 15:30Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ženská na vrchole 2D (OV)
 17:20Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 17:30 , 20:20Le Mans '66 2D (ST)
 17:50 , 20:30Charlieho anjeli 2D (ST)
 18:00JOKER 2D (ST)
 20:10Doktor Spánok 2D (ST)
 20:40Bitka o Midway 2D (ST)
 20:50Amnestie 2D (OV)
21. 11. 19 Čt15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
 20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
22. 11. 19 Pá15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
23. 11. 19 So15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
24. 11. 19 Ne15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
25. 11. 19 Po15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
26. 11. 19 Út15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
27. 11. 19 St15:00 , 17:30Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 16:10 , 18:30Ľadové kráľovstvo II 3D (SD)
03. 12. 19 Út18:00Šťastný nový rok 2D (OV)
18. 12. 19 St19:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
 19:30Luskáčik
 20:00Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
19. 12. 19 Čt16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
20. 12. 19 Pá16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
21. 12. 19 So16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 12. 19 Ne16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
23. 12. 19 Po16:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (ST)
 17:20Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (SD)
 19:40Star Wars: Vzostup Skywalkera 3D (SD)
 20:30Star Wars: Vzostup Skywalkera 2D (ST)
22. 01. 20 St19:30Turandot
05. 02. 20 St19:30Trubadúr
26. 02. 20 St19:00Romeo a Júlia
11. 03. 20 St19:00Macbeth
01. 04. 20 St19:00Labutie jazero
22. 04. 20 St19:00Norma - opera
13. 05. 20 St19:00Don Giovanni
03. 06. 20 St19:00Carmen - opera
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.