Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Trnava
CINEMAX ARENA TRNAVA
18. 06. 19 Út15:10 , 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 15:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:40Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 16:00 , 20:20X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 16:20Uzly a pomaranče 2D (OV)
 17:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 3D (ST)
 18:20Rocketman 2D (ST)
 18:30 , 21:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČT)
 20:50Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
19. 06. 19 St15:10 , 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 15:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:40Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 16:00 , 20:20X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 16:20Uzly a pomaranče 2D (OV)
 17:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 3D (ST)
 18:20Rocketman 2D (ST)
 18:30 , 21:00Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČT)
 20:50Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
20. 06. 19 Čt15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 15:40Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:20Podfukárky 2D (ČT)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 17:50Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:15 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
21. 06. 19 Pá15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 15:40Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:20Podfukárky 2D (ČT)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 17:50Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:15 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
22. 06. 19 So13:00 , 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 13:10Aladin 2D (SD)
 13:20 , 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 13:30Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:00 , 15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 15:40Uzly a pomaranče 2D (OV)
 16:10 , 19:00 , 20:20Podfukárky 2D (ČT)
 17:50Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:15 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
23. 06. 19 Ne13:00 , 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 13:10Aladin 2D (SD)
 13:20 , 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 13:30Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 14:00 , 15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 15:40Uzly a pomaranče 2D (OV)
 16:10 , 19:00 , 20:20Podfukárky 2D (ČT)
 17:50Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:15 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
24. 06. 19 Po15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 15:40Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:20Podfukárky 2D (ČT)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 17:50Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:15 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
25. 06. 19 Út15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 15:40Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 19:00 , 20:20Podfukárky 2D (ČT)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 17:50Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:15 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 21:00Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
26. 06. 19 St15:00 , 17:00 , 18:20Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:30Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 15:40Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:50Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 16:10 , 20:20Podfukárky 2D (ČT)
 17:50Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 17:50Psia duša 2 2D (ČD)
 18:10X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:10John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 20:15 , 20:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
03. 07. 19 St17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ČT)
04. 07. 19 Čt17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ČT)
05. 07. 19 Pá17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ČT)
06. 07. 19 So17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ČT)
07. 07. 19 Ne17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ČT)
08. 07. 19 Po17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ČT)
09. 07. 19 Út19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
10. 07. 19 St17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ČT)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.