Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Královéhradecký kraj - Jičín
Biograf Český Ráj
24. 05. 19 Pá13:00Kouzelný park
 17:00Aladin 3D
 19:30Syn temnoty
25. 05. 19 So15:00Uglydolls
 17:00LOVEní
 19:30Aladin
 21:50Syn temnoty
26. 05. 19 Ne15:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 17:00Aladin
 19:30Teroristka
27. 05. 19 Po17:00Daddy Cool
 19:30Bohemian Rhapsody (Dolby Atmos)
28. 05. 19 Út17:00Hledá se Yetti
 19:30Láska na druhý pohled
29. 05. 19 St10:00Teroristka
 16:00Avengers: Endgame
 19:30Ženy v běhu
30. 05. 19 Čt17:00V oblacích
 19:30Rocketman (Dolby Atmos)
31. 05. 19 Pá19:30Rocketman (Dolby Atmos)
 21:50Máma
01. 06. 19 So15:00TvMiniUni a zloděj otázek
 17:00Godzilla II: Král monster ( Dolby Atmos )
 19:30Rocketman (Dolby Atmos)
 21:50Máma
02. 06. 19 Ne15:00Nedělníček - Za kamarády z televize
 17:00Šprtky to chtěj taky
 19:30Bolest a sláva
03. 06. 19 Po17:00Aladin
 19:30Rocketman (Dolby Atmos)
04. 06. 19 Út17:00Pokémon: Detektiv Pikachu
 19:30High Life
05. 06. 19 St16:00Avengers: Endgame
 19:30Godzilla II: Král monster ( Dolby Atmos )
06. 06. 19 Čt17:00TvMiniUni a zloděj otázek
 19:30X-Men: Dark Phoenix ( Dolby Atmos )
07. 06. 19 Pá17:00Psí poslání 2
 19:30X-Men: Dark Phoenix
 21:50Zlo s lidskou tváří
08. 06. 19 So15:00TvMiniUni a zloděj otázek
 17:00Psí poslání 2
 19:30X-Men: Dark Phoenix ( Dolby Atmos )
 21:50Zlo s lidskou tváří
09. 06. 19 Ne15:00TvMiniUni a zloděj otázek
 17:00Prado - sbírka plná divů
 19:00Tři blízcí neznámí
10. 06. 19 Po17:00Psí poslání 2
 19:30Rocketman (Dolby Atmos)
11. 06. 19 Út19:30Nikdy neodvracej zrak
12. 06. 19 St10:00Skleněný pokoj
 17:00Ženy v běhu
 19:30John Wick 3
13. 06. 19 Čt17:00Trabantem tam a zase zpátky
 19:30Muži v černém: Globální hrozba (Dolby Atmos)
14. 06. 19 Pá17:00Psí poslání 2
 19:30Muži v černém: Globální hrozba (Dolby Atmos)
 21:50X-Men: Dark Phoenix ( Dolby Atmos )
15. 06. 19 So15:00Hledá se Yetti
 17:00Muži v černém: Globální hrozba
 19:30Avengers: Endgame (Dolby Atmos)
16. 06. 19 Ne15:00Tajný život mazlíčků 2 - Předpremiéra
 17:00After: Polibek
 19:30Rocketman (Dolby Atmos)
17. 06. 19 Po08:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 10:00Jak vycvičit draka 3
 17:00Pokémon: Detektiv Pikachu
 19:30Lásky jedné plavovlásky
18. 06. 19 Út08:00 , 10:00Putování se sobíkem
 17:00Free Solo
 19:30Beats
19. 06. 19 St08:00 , 10:00Jak vycvičit draka 3
 17:00Pokémon: Detektiv Pikachu
 19:30Godzilla II: Král monster ( Dolby Atmos )
20. 06. 19 Čt08:00Mrňouskové: Daleko od domova
 10:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:30John Wick 3
21. 06. 19 Pá17:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 19:30Muži v černém: Globální hrozba
22. 06. 19 So15:00Tajný život mazlíčků 2
 17:00X-Men: Dark Phoenix 3D
 19:30Godzilla II: Král monster ( Dolby Atmos )
23. 06. 19 Ne15:00Tajný život mazlíčků 2
 17:00J. Massenet: Manon Opera Stattsoper Berlín
 20:15Ženy v běhu
24. 06. 19 Po08:00Putování se sobíkem
 10:00Jak vycvičit draka 3
 17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:30Trhlina
25. 06. 19 Út08:00Jak vycvičit draka 3
 10:00Putování se sobíkem
 17:00Rocketman (Dolby Atmos)
 19:30Brankář
26. 06. 19 St08:00 , 10:00Jak vycvičit draka 3
 17:00Aladin 3D
 19:30Bolest a sláva
27. 06. 19 Čt08:00Jak vycvičit draka 3
 17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:30Yesterday ( Dolby Atmos )
28. 06. 19 Pá10:00Velké dobrodružství Čtyřlístku
 13:00Shazam! (Dolby Atmos)
 16:00Tajný život mazlíčků 2
 18:15Avengers: Endgame
 21:45Annabelle 3
29. 06. 19 So17:00Tajný život mazlíčků 2 3D
 19:30Yesterday ( Dolby Atmos )
 21:50Annabelle 3
30. 06. 19 Ne17:00Tajný život mazlíčků 2
 19:30Yesterday ( Dolby Atmos )
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.