Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
11. 12. 19 St09:30První člověk
 09:30Staříci
 16:00Ledové království II
 17:30Národní třída
 19:00Ženská na vrcholu
 20:00Joker
12. 12. 19 Čt16:00Sněžná mela
 17:30Jumanji: Další level 2D
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Černé vánoce
13. 12. 19 Pá16:00Sněžná mela
 17:30Jumanji: Další level 2D
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Černé vánoce
14. 12. 19 So16:00Sněžná mela
 17:30Jumanji: Další level 2D
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Černé vánoce
15. 12. 19 Ne16:00Sněžná mela
 17:30Jumanji: Další level 2D
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Černé vánoce
16. 12. 19 Po16:00Jumanji: Další level 3D
 17:30Doktor Spánek od Stephena Kinga
 19:00Le Mans ´66
17. 12. 19 Út10:00Tajný život mazlíčků 2
 16:00Jumanji: Další level 3D
 17:30Slitování
 19:00Le Mans ´66
18. 12. 19 St09:30Pražské orgie
 16:00Jumanji: Další level 3D
 17:30Doktor Spánek od Stephena Kinga
 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
19. 12. 19 Čt09:00Filmové překvapení
 09:00Lví král
 16:00 , 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
 17:30Špindl 2
 20:00Vlastníci
20. 12. 19 Pá10:45Le Mans ´66
 16:00 , 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
 17:30Špindl 2
 20:00Vlastníci
21. 12. 19 So16:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:30Špindl 2
 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Vlastníci
22. 12. 19 Ne16:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:30Špindl 2
 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
 20:00Vlastníci
23. 12. 19 Po16:00Trollové a kouzelný svět
 17:30Špindl 2
 19:00Bohemian Rhapsody
 20:00Vlastníci
27. 12. 19 Pá16:00 , 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
 17:30Dokonalá lež
 20:00Amundsen
28. 12. 19 So16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
 17:30Dokonalá lež
 19:00Šťastný nový rok
 20:00Amundsen
29. 12. 19 Ne16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
 17:30Dokonalá lež
 19:00Šťastný nový rok
 20:00Amundsen
30. 12. 19 Po16:00Špióni v převleku
 17:30Dokonalá lež
 19:00Šťastný nový rok
 20:00Amundsen
02. 01. 20 Čt16:00Zakleté pírko
 17:30Šťastný nový rok
 19:00Le Mans ´66
 20:00Tenkrát podruhé
03. 01. 20 Pá16:00Zakleté pírko
 17:30Šťastný nový rok
 19:00Le Mans ´66
 20:00Tenkrát podruhé
04. 01. 20 So16:00Zakleté pírko
 17:30Šťastný nový rok
 19:00Le Mans ´66
 20:00Tenkrát podruhé
05. 01. 20 Ne10:00Lví král
 16:00Zakleté pírko
 17:30Šťastný nový rok
 19:00Le Mans ´66
 20:00Tenkrát podruhé
06. 01. 20 Po16:00Ledové království II 3D
 17:30Diego Maradona
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Nenávist
07. 01. 20 Út16:00Ledové království II 3D
 17:30Ermitáž - Síla umění
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Nenávist
08. 01. 20 St09:30Jiří Suchý - Lehce s životem se prá
 16:00Ledové království II 3D
 17:30Diego Maradona
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Nenávist
09. 01. 20 Čt16:00Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 17:30Na nože
 19:00Cats
 20:00Špindl 2
10. 01. 20 Pá16:00Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 17:30Na nože
 19:00Cats
 20:00Špindl 2
11. 01. 20 So16:00Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 17:30Na nože
 18:45MET Vojcek
 20:00Špindl 2
12. 01. 20 Ne10:00Toy Story 4: Příběh hraček
 16:00Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 17:30Na nože
 19:00Cats
 20:00Špindl 2
13. 01. 20 Po16:00Špióni v převleku 3D
 17:30Cesta do nemožna
 19:00Pod vodou
 20:00Ženská na vrcholu
14. 01. 20 Út16:00Špióni v převleku 3D
 17:30Portrét dívky v plamenech
 19:00Pod vodou
 20:00Ženská na vrcholu
15. 01. 20 St09:30Román pro pokročilé
 16:00Špióni v převleku 3D
 17:30Cesta do nemožna
 19:00Pod vodou
 20:00Ženská na vrcholu
16. 01. 20 Čt16:00Ledové království II
 17:30Karel Svoboda: Šťastná léta
 19:00Případ mrtvého nebožtíka
 20:00Mizerové navždy
17. 01. 20 Pá16:00Ledové království II
 17:30Karel Svoboda: Šťastná léta
 19:00Případ mrtvého nebožtíka
 20:00Mizerové navždy
18. 01. 20 So16:00Ledové království II
 17:30Karel Svoboda: Šťastná léta
 19:00Případ mrtvého nebožtíka
 20:00Mizerové navždy
19. 01. 20 Ne10:00Angry Birds ve filmu 2
 16:00Ledové království II
 17:30Karel Svoboda: Šťastná léta
 19:00Případ mrtvého nebožtíka
 20:00Mizerové navždy
20. 01. 20 Po16:00Dolittle 3D
 19:00Vlastníci
 20:00Richard Jewell
21. 01. 20 Út16:00Dolittle 3D
 17:30Srdcová královna
 19:00Vlastníci
 20:00Richard Jewell
22. 01. 20 St09:30Abstinent
 16:00Dolittle 3D
 19:00Vlastníci
 20:00Richard Jewell
23. 01. 20 Čt16:00Velké přání
 17:30Králíček Jojo
 19:00Příliš osobní známost
 20:00Slunovrat
24. 01. 20 Pá16:00Velké přání
 17:30Králíček Jojo
 19:00Příliš osobní známost
 20:00Slunovrat
25. 01. 20 So16:00Velké přání
 17:30Králíček Jojo
 19:00Příliš osobní známost
 20:00Slunovrat
26. 01. 20 Ne10:00Adamsova rodina
 16:00Velké přání
 17:30Králíček Jojo
 19:00Příliš osobní známost
 20:00Slunovrat
27. 01. 20 Po16:00Trollové a kouzelný svět
 17:30Daleko od Reykjavíku
 19:00Bitva u Midway
 20:00Poslední aristokratka
28. 01. 20 Út16:00Trollové a kouzelný svět
 17:30Extase
 19:00Bitva u Midway
 20:00Poslední aristokratka
29. 01. 20 St09:30Amnestie
 16:00Trollové a kouzelný svět
 17:30Daleko od Reykjavíku
 19:00Bitva u Midway
 20:00Poslední aristokratka
30. 01. 20 Čt16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:30Malé ženy
 19:001917
 20:00Případ mrtvého nebožtíka
31. 01. 20 Pá16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 17:30Malé ženy
 19:001917
 20:00Případ mrtvého nebožtíka
01. 02. 20 So18:45MET Porgy a Bess
29. 02. 20 So18:45MET Agrippina
14. 03. 20 So17:45MET Bludný Holanďan
11. 04. 20 So18:45MET Tosca
09. 05. 20 So18:45MET Marie Stuartovna
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.