Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Krnov
Mír 70
12. 12. 19 Čt17:45Last Christmas
 17:45Staříci
 19:45Rebelky
 20:00Černé Vánoce
13. 12. 19 Pá17:45Last Christmas
 17:45Staříci
 19:45Rebelky
 20:00Černé Vánoce
14. 12. 19 So15:30Sněľná mela Dabing
 15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:45Last Christmas
 20:00Černé Vánoce
15. 12. 19 Ne15:30Sněľná mela Dabing
 15:45Pat a Mat: Kutilské trampoty
 17:45Staříci
 17:45Last Christmas
 19:45Rebelky
 20:00Černé Vánoce
16. 12. 19 Po15:00Poslední aristokratka
 17:45©pindl 2
 17:45Staříci
 19:45Yao
 20:00Le Mans ´66
17. 12. 19 Út17:45©pindl 2
 17:45Staříci
 19:45Yao
 20:00Le Mans ´66
18. 12. 19 St17:45©pindl 2
 20:00Le Mans ´66
19. 12. 19 Čt17:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing
 17:30©pindl 2
 19:45Vlastníci
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
20. 12. 19 Pá17:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 17:30©pindl 2
 19:45Vlastníci
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D Titulky
21. 12. 19 So15:00Trollové a kouzelný les Dabing
 15:00Angry Birds ve filmu 2 2D Dabing
 17:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing
 17:30Vlastníci
 19:45Le Mans ´66
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D Titulky
22. 12. 19 Ne15:00Angry Birds ve filmu 2 2D Dabing
 15:30Trollové a kouzelný les Dabing
 17:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 17:30Vlastníci
 19:45Le Mans ´66
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D Titulky
23. 12. 19 Po14:30Ledové království II 2D Dabing
 15:00Angry Birds ve filmu 2 2D Dabing
 17:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 2D dabing
 17:30Vlastníci
 19:45Le Mans ´66
 20:00Poslední aristokratka
24. 12. 19 Út14:00Zakleté pírko
25. 12. 19 St14:30Ledové království II 2D Dabing
 15:00Angry Birds ve filmu 2 2D Dabing
 17:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D dabing
 17:30Vlastníci
 19:45Le Mans ´66
 20:00Poslední aristokratka
26. 12. 19 Čt15:00©pióni v převleku 2D dabing
 15:00Sněľná mela Dabing
 17:15Portrét dívky v plamenech
 17:30Jumanji: Daląí level 3D Dabing
 19:45Amundsen
 20:00©»astný nový rok
27. 12. 19 Pá15:00©pióni v převleku 3D Dabing
 15:00Sněľná mela Dabing
 17:15Portrét dívky v plamenech
 17:30Jumanji: Daląí level 2D Dabing
 19:45Amundsen
 20:00©»astný nový rok
28. 12. 19 So15:00©pióni v převleku 2D dabing
 15:00Sněľná mela Dabing
 17:15Amundsen
 17:30Jumanji: Daląí level 3D Dabing
 19:45Portrét dívky v plamenech
 20:00©»astný nový rok
29. 12. 19 Ne15:00©pióni v převleku 3D Dabing
 15:00Addamsova rodina
 17:15Amundsen
 17:30Jumanji: Daląí level 2D Dabing
 19:45Portrét dívky v plamenech
 20:00©»astný nový rok
30. 12. 19 Po15:00Addamsova rodina
 15:30Ledové království II 2D Dabing
 17:15Amundsen
 17:45 , 20:00©»astný nový rok
 19:45Portrét dívky v plamenech
01. 01. 20 St15:30Ledové království II 2D Dabing
 17:45 , 20:00©»astný nový rok
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.