Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Bruntál
Centrum
22. 01. 20 St18:30Případ mrtvého nebožtíka
 19:45Richard Jewell
23. 01. 20 Čt17:00Velké přání
 17:30Příliš osobní známost
 20:15Králíček Jojo
24. 01. 20 Pá17:00Velké přání
 17:30Příliš osobní známost
 20:15Králíček Jojo
25. 01. 20 So15:00Špióni v převleku 3D
 17:30Králíček Jojo
 20:15Příliš osobní známost
26. 01. 20 Ne15:00Špióni v převleku 3D
 17:30Králíček Jojo
 20:15Příliš osobní známost
27. 01. 20 Po17:00Ledové království II
 18:30Daleko od Reykjavíku
 19:30Příliš osobní známost
28. 01. 20 Út17:00Ledové království II
 18:0025 km/h
 19:30Příliš osobní známost
29. 01. 20 St17:00Ledové království II
 18:00Ženská na vrcholu
 19:30Příliš osobní známost
30. 01. 20 Čt17:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 18:00Malé ženy
 19:00Gentlemani
31. 01. 20 Pá17:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 18:00Malé ženy
 19:00Gentlemani
01. 02. 20 So16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 18:00Malé ženy
 19:00Gentlemani
02. 02. 20 Ne16:00Tlapková patrola: Vždy ve střehu
 18:00Malé ženy
 19:00Gentlemani
03. 02. 20 Po17:00Jumanji: Další level
 18:00Daria
 20:00Šťastný nový rok
04. 02. 20 Út17:00Jumanji: Další level
 18:00Daria
 20:00Šťastný nový rok
05. 02. 20 St17:00Jumanji: Další level
 18:30Bídníci
 20:00Šťastný nový rok
06. 02. 20 Čt17:00Super Mazlíčci
 18:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 19:30Modelář
07. 02. 20 Pá17:00Super Mazlíčci
 18:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 19:30Modelář
08. 02. 20 So15:30Cesta za živou vodou
 18:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 19:30Modelář
09. 02. 20 Ne15:30Cesta za živou vodou
 18:00Birds of Prey (Podivuhodná proměna
 19:30Modelář
10. 02. 20 Po17:00Vlastníci
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera
 19:30Píseň jmen
11. 02. 20 Út17:00ATTILA
 17:30Star Wars: Vzestup Skywalkera
 19:30Píseň jmen
12. 02. 20 St17:00ATTILA
 18:00ANDRE RIEU: 70 let mlád
 19:30Píseň jmen
13. 02. 20 Čt17:00Zakleté pírko
 17:45Chlap na střídačku
 20:15Fantasy Island
14. 02. 20 Pá17:00Zakleté pírko
 17:45Chlap na střídačku
 20:15Fantasy Island
15. 02. 20 So15:00Dolittle 3D
 17:45Chlap na střídačku
 20:15Fantasy Island
16. 02. 20 Ne15:00Dolittle
 17:45Chlap na střídačku
 20:15Fantasy Island
17. 02. 20 Po17:00Trollové a kouzelný les
 17:30Příliš osobní známost
 20:00Judy
18. 02. 20 Út17:00Trollové a kouzelný les
 17:30Příliš osobní známost
 20:00Judy
19. 02. 20 St17:30Příliš osobní známost
 18:30Psi nenosí kalhoty
 20:00Judy
20. 02. 20 Čt17:00Ježek Sonic
 18:00Amundsen
 19:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna
21. 02. 20 Pá17:00Ježek Sonic
 18:00Amundsen
 19:45Birds of Prey (Podivuhodná proměna
22. 02. 20 So16:30Ježek Sonic
 17:30Případ mrtvého nebožtíka
 19:45Gentlemani
23. 02. 20 Ne16:30Ježek Sonic
 17:30Případ mrtvého nebožtíka
 19:45Gentlemani
24. 02. 20 Po17:00Mosley
 18:00Králíček Jojo
 19:30Svině
25. 02. 20 Út17:00Mosley
 18:00Králíček Jojo
 19:30Špindl 2
26. 02. 20 St17:00Mosley
 18:00Králíček Jojo
 19:30Chvění
27. 02. 20 Čt17:00Sněžná mela
 18:00V síti
 19:301917
28. 02. 20 Pá17:00Sněžná mela
 18:00V síti
 19:301917
29. 02. 20 So16:30Ledové království II
 17:30Chlap na střídačku
 20:001917
01. 03. 20 Ne16:30Ledové království II
 17:30Chlap na střídačku
 20:001917
02. 03. 20 Po18:00EXPEDICE BORNEO
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.