Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
18. 06. 19 Út15:00Aladin 2D (SD)
 15:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 15:20X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 15:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:50Psia duša 2 2D (ČD)
 16:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 16:20Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 17:30Godzilla II: Kráľ monštier 3D (ST)
 17:40X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 17:50Uzly a pomaranče 2D (OV)
 18:00Psia duša 2 2D (ST)
 18:20Muži v čiernom: Globálna hrozba 3D (ST)
 18:25Láska medzi regálmi 2D (ČT)
 18:30Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:00Rocketman 2D (ST)
 20:10Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:20Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:40X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 21:00Mama 2D (ČT)
19. 06. 19 St15:00Aladin 2D (SD)
 15:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 15:20X-Men: Dark Phoenix 2D (ČD)
 15:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 15:50Psia duša 2 2D (ČD)
 16:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 17:00Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 17:30Godzilla II: Kráľ monštier 3D (ST)
 17:40X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 17:50Uzly a pomaranče 2D (OV)
 18:00Psia duša 2 2D (ST)
 18:20Muži v čiernom: Globálna hrozba 3D (ST)
 18:30Rodičia pod parou 2D (ČT)
 18:50Šprtky to chcú tiež 2D (ČT)
 20:00Rocketman 2D (ST)
 20:10Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:20Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:40X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 20:50John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
 21:00Mama 2D (ČT)
20. 06. 19 Čt15:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 15:10 , 15:50 , 17:50 , 19:50Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:00 , 18:10 , 19:00Podfukárky 2D (ČT)
 17:05Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:20Šprtky to chcú tiež 2D (ČT)
 18:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:20Psia duša 2 2D (ČD)
 18:30Uzly a pomaranče 2D (OV)
 19:30Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:30Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:40Rocketman 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
21. 06. 19 Pá15:10 , 15:50 , 17:50 , 19:50Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:00 , 18:10 , 19:00Podfukárky 2D (ČT)
 17:05Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:20Šprtky to chcú tiež 2D (ČT)
 18:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:20Psia duša 2 2D (ČD)
 18:30Uzly a pomaranče 2D (OV)
 19:30Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:30Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:40Rocketman 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
22. 06. 19 So13:00 , 17:05Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 13:05Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 13:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 13:15Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 13:20 , 18:20Psia duša 2 2D (ČD)
 13:30 , 15:10 , 15:50 , 17:50 , 19:50Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 13:50 , 18:30Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:00 , 18:10 , 19:00Podfukárky 2D (ČT)
 17:20Šprtky to chcú tiež 2D (ČT)
 18:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 19:30Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:30Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:40Rocketman 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
23. 06. 19 Ne13:00 , 17:05Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 13:05Hľadá sa Yeti 2D (SD)
 13:10Pokémon Detektív Pikachu 2D (SD)
 13:15Môj dedo spadol z Marsu 2D (SD)
 13:20 , 18:20Psia duša 2 2D (ČD)
 13:30 , 15:10 , 15:50 , 17:50 , 19:50Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 13:50 , 18:30Uzly a pomaranče 2D (OV)
 15:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:00 , 18:10 , 19:00Podfukárky 2D (ČT)
 17:20Šprtky to chcú tiež 2D (ČT)
 18:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 19:30Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:30Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:40Rocketman 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
24. 06. 19 Po15:10 , 15:50 , 17:50 , 19:50Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:00 , 18:10 , 19:00Podfukárky 2D (ČT)
 17:05Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:20Šprtky to chcú tiež 2D (ČT)
 18:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:20Psia duša 2 2D (ČD)
 18:30Uzly a pomaranče 2D (OV)
 19:30Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:30Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:40Rocketman 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
25. 06. 19 Út15:10 , 15:50 , 17:50 , 19:50Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:00 , 18:10 , 19:00Podfukárky 2D (ČT)
 17:05Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 17:20Šprtky to chcú tiež 2D (ČT)
 18:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:10Do boja 2D (ČT)
 18:20Psia duša 2 2D (ČD)
 19:30Rodičia pod parou 2D (ČT)
 20:30Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ST)
 20:30Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:40Rocketman 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
26. 06. 19 St15:10 , 15:50 , 17:50 , 19:50Tajný život maznáčikov 2 2D (SD)
 15:10Veľký zlý lišiak a iné príhody + Šarkan 2D (SD)
 15:20Aladin 2D (SD)
 15:30X-Men: Dark Phoenix 3D (ČD)
 15:40Muži v čiernom: Globálna hrozba 2D (ČD)
 16:00 , 18:10 , 19:00Podfukárky 2D (ČT)
 17:05Tajný život maznáčikov 2 3D (SD)
 18:00Godzilla II: Kráľ monštier 2D (ST)
 18:20Psia duša 2 2D (ČD)
 18:30Uzly a pomaranče 2D (OV)
 19:30MANON
 20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
 20:30Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou 2D (ČT)
 20:40Rocketman 2D (ST)
 20:50X-Men: Dark Phoenix 2D (ST)
 21:00John Wick 3: Parabellum 2D (ST)
03. 07. 19 St17:00 , 17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
04. 07. 19 Čt17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
05. 07. 19 Pá17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
06. 07. 19 So17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
07. 07. 19 Ne17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
08. 07. 19 Po17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
09. 07. 19 Út17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
10. 07. 19 St17:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (SD)
 19:50Spider-Man: Ďaleko od domova 3D (SD)
 20:30Spider-Man: Ďaleko od domova 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.