Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
18. 07. 19 Čt18:30Leví kráľ
 19:15Loli paradička
 19:30100 vecí
 21:00Spider-Man: Ďaleko od domova - dab.
 21:15Stará láska nehrdzavie
 21:45Annabelle 3: Návrat
19. 07. 19 Pá11:00 , 16:00 , 18:30Leví kráľ
 11:05 , 15:00Willy a kúzelná planéta
 12:30 , 17:15Tajný život maznáčikov 2
 13:30Leví kráľ 3D
 14:30Ostrým nožom (FKS)
 17:00 , 21:00Spider-Man: Ďaleko od domova - dab.
 19:15Loli paradička
 19:30100 vecí
 21:15Stará láska nehrdzavie
 21:45Annabelle 3: Návrat
20. 07. 19 So11:00 , 16:00 , 18:30Leví kráľ
 11:05 , 13:00 , 15:00Willy a kúzelná planéta
 11:15 , 13:15 , 15:15 , 17:15Tajný život maznáčikov 2
 13:30Leví kráľ 3D
 17:00 , 21:00Spider-Man: Ďaleko od domova - dab.
 19:15Loli paradička
 19:30100 vecí
 21:15Stará láska nehrdzavie
 21:45Annabelle 3: Návrat
21. 07. 19 Ne11:00 , 16:00 , 18:30Leví kráľ
 11:05 , 13:00 , 15:00Willy a kúzelná planéta
 11:15 , 13:15 , 15:15 , 17:15Tajný život maznáčikov 2
 13:30Leví kráľ 3D
 17:00 , 21:00Spider-Man: Ďaleko od domova - dab.
 19:15Loli paradička
 19:30100 vecí
 21:15Stará láska nehrdzavie
 21:45Annabelle 3: Návrat
22. 07. 19 Po15:00Willy a kúzelná planéta
 15:15 , 17:15Tajný život maznáčikov 2
 16:00 , 18:30Leví kráľ
 17:00 , 21:00Spider-Man: Ďaleko od domova - dab.
 19:15Loli paradička
 19:30100 vecí
 21:15Korisť
 21:45Spolujazda
23. 07. 19 Út15:00Willy a kúzelná planéta
 15:15 , 17:15Tajný život maznáčikov 2
 16:00 , 18:30Leví kráľ
 17:00 , 21:00Spider-Man: Ďaleko od domova - dab.
 19:15Loli paradička
 19:30100 vecí
 21:15Korisť
 21:45Spolujazda
24. 07. 19 St15:00Willy a kúzelná planéta
 15:15 , 17:15Tajný život maznáčikov 2
 16:00 , 18:30Leví kráľ
 17:00 , 21:00Spider-Man: Ďaleko od domova - dab.
 19:15Loli paradička
 19:30100 vecí
 21:15Korisť
 21:45Spolujazda
02. 08. 19 Pá14:30LOVEnie (FKS)
16. 08. 19 Pá14:30Teroristka (FKS)
30. 08. 19 Pá14:30Zamilovaná Gloria (FKS)
12. 10. 19 So18:55Turandot
26. 10. 19 So18:55Manon
09. 11. 19 So18:55Madama Butterfly
23. 11. 19 So18:55Achnaton
01. 12. 19 Ne15:45Korzár
07. 12. 19 So18:55Čarovná flauta
22. 12. 19 Ne15:45Luskáčik
11. 01. 20 So18:55Wozzeck
19. 01. 20 Ne15:45Raymonda
01. 02. 20 So18:55Porgy a Bess
23. 02. 20 Ne15:45Giselle
29. 02. 20 So18:55Agrippina
14. 03. 20 So17:55Bludný Holanďan
29. 03. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
11. 04. 20 So18:55Tosca
26. 04. 20 Ne15:45Labutie jazero
09. 05. 20 So18:55Maria Stuarda
24. 05. 20 Ne15:45Drahokamy
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.