Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
Golden Apple CINEMA
22. 10. 19 Út15:15Angry Birds vo filme 2
 15:45Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 16:00Vládkyňa zla 2 3D
 17:15 , 20:15Joker
 17:45Vládkyňa zla 2
 18:30Pražské orgie
 19:45Zlatokopky
 20:45Blíženec 3D HFR
23. 10. 19 St15:15Angry Birds vo filme 2
 15:45Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 16:00Vládkyňa zla 2 3D
 17:15 , 20:15Joker
 17:45Vládkyňa zla 2
 18:30Pražské orgie
 19:45Zlatokopky
 20:45Blíženec 3D HFR
24. 10. 19 Čt15:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 16:00Rozprestri krídla
 16:15Snežný chlapec
 17:00Vládkyňa zla 2
 18:15Zlatokopky
 18:30 , 20:30Joker
 19:30Posledná aristokratka
 21:00Zombieland: Rana istoty
25. 10. 19 Pá14:30Yesterday (FKS)
 15:45Snežný chlapec
 16:00Rozprestri krídla
 17:00Vládkyňa zla 2
 18:00SNOW FILM FEST 2019
 18:30 , 21:50Joker
 19:30Posledná aristokratka
 21:00Zombieland: Rana istoty
 21:30Zlatokopky
26. 10. 19 So11:00 , 16:00Rozprestri krídla
 11:15 , 15:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 11:30 , 14:00 , 16:15Snežný chlapec
 13:05Angry Birds vo filme 2
 13:30 , 17:00Vládkyňa zla 2
 18:30 , 21:50Joker
 18:55Manon
 19:30Posledná aristokratka
 21:00Zombieland: Rana istoty
27. 10. 19 Ne11:00 , 16:00Rozprestri krídla
 11:15 , 15:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 11:30 , 14:00 , 16:15Snežný chlapec
 13:05Angry Birds vo filme 2
 13:30 , 17:00Vládkyňa zla 2
 18:15Zlatokopky
 18:30 , 20:30Joker
 19:30Posledná aristokratka
 21:00Zombieland: Rana istoty
28. 10. 19 Po15:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 15:30Rozprestri krídla
 16:15Snežný chlapec
 17:00Vládkyňa zla 2
 18:00Prípad Barnabáš Kos (Projekt 100)
 18:15Zlatokopky
 19:30Posledná aristokratka
 20:00Zombieland: Rana istoty
 20:30Joker
29. 10. 19 Út15:00Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 16:00Rozprestri krídla
 16:15Snežný chlapec
 17:00Vládkyňa zla 2
 18:15Zlatokopky
 18:30 , 20:30Joker
 19:30Posledná aristokratka
 21:00Zombieland: Rana istoty
30. 10. 19 St11:00 , 16:00Rozprestri krídla
 11:15Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon
 11:30 , 14:00 , 16:15Snežný chlapec
 13:05Angry Birds vo filme 2
 13:30 , 21:50Vládkyňa zla 2
 16:30Posledná aristokratka
 18:15Zlatokopky
 18:30 , 20:30Joker
 19:00Metallica & San Francisco Symphony: S&M2
 21:00Zombieland: Rana istoty
06. 11. 19 St18:00Ženská na vrchole - Babská jazda
 19:30Slayer: The Repentless Killogy
08. 11. 19 Pá14:30100 vecí (FKS)
09. 11. 19 So18:55Madama Butterfly
21. 11. 19 Čt19:00Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
22. 11. 19 Pá14:30Pavarotti (FKS)
23. 11. 19 So18:55Achnaton
01. 12. 19 Ne15:45Korzár
06. 12. 19 Pá14:30Loli paradička (FKS)
07. 12. 19 So18:55Čarovná flauta
20. 12. 19 Pá14:30Cez prsty (FKS)
22. 12. 19 Ne15:45Luskáčik
11. 01. 20 So18:55Wozzeck
19. 01. 20 Ne15:45Raymonda
01. 02. 20 So18:55Porgy a Bess
23. 02. 20 Ne15:45Giselle
29. 02. 20 So18:55Agrippina
14. 03. 20 So17:55Bludný Holanďan
29. 03. 20 Ne15:45Romeo a Júlia
11. 04. 20 So18:55Tosca
26. 04. 20 Ne15:45Labutie jazero
09. 05. 20 So18:55Maria Stuarda
24. 05. 20 Ne15:45Drahokamy
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.