Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Moravskoslezský kraj - Havířov
Centrum
19. 11. 19 Út16:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 16:30Sbohem, synu
 19:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
 20:00Staříci
20. 11. 19 St09:30Podfukářky
 16:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 17:30Národní třída
 19:00Doktor Spánek od Stephena Kinga
 20:00Staříci
21. 11. 19 Čt16:00Ledové království II
 17:30Román pro pokročilé
 19:00Vlastníci
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
22. 11. 19 Pá16:00Ledové království II
 17:30Román pro pokročilé
 19:00Vlastníci
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
23. 11. 19 So16:00Ledové království II
 17:30Román pro pokročilé
 18:45MET Achnaton
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
24. 11. 19 Ne10:00Princ Krasoň
 16:00Ledové království II
 17:30Román pro pokročilé
 19:00Vlastníci
 20:00Tenkrát v Hollywoodu
25. 11. 19 Po16:00Toy Story 4: Příběh hraček
 17:30Deštivý den v New Yorku
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Joker
26. 11. 19 Út16:00Toy Story 4: Příběh hraček
 17:30První zrádce
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Joker
27. 11. 19 St09:30Zlatokopky
 16:00Toy Story 4: Příběh hraček
 17:30Deštivý den v New Yorku
 19:00Poslední aristokratka
 20:00Joker
28. 11. 19 Čt16:00Valhalla: Říše bohů
 17:30Last Christmas
 19:00Výjimeční
 20:00Ženská na vrcholu
29. 11. 19 Pá16:00Valhalla: Říše bohů
 17:30Last Christmas
 19:00Výjimeční
 20:00Ženská na vrcholu
30. 11. 19 So16:00Valhalla: Říše bohů
 17:30Last Christmas
 19:00Výjimeční
 20:00Ženská na vrcholu
11. 12. 19 St09:30První člověk
18. 12. 19 St19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
19. 12. 19 Čt16:00 , 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
20. 12. 19 Pá16:00 , 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
21. 12. 19 So16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
22. 12. 19 Ne16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
27. 12. 19 Pá16:00 , 19:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
28. 12. 19 So16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
29. 12. 19 Ne16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
11. 01. 20 So18:45MET Vojcek
01. 02. 20 So18:45MET Porgy a Bess
29. 02. 20 So18:45MET Agrippina
14. 03. 20 So17:45MET Bludný Holanďan
11. 04. 20 So18:45MET Tosca
09. 05. 20 So18:45MET Marie Stuartovna
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.