Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Pardubický kraj - Lanškroun
Kino DCI
10. 12. 19 Út19:30Le Mans ž66
11. 12. 19 St17:00Výjimeční
 19:30První zrádce
12. 12. 19 Čt10:00Národní třída
 19:30Černé Vánoce
13. 12. 19 Pá19:30Černé Vánoce
14. 12. 19 So17:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 19:30Poslední aristokratka
15. 12. 19 Ne17:00Pat a Mat: Kutilské trampoty
 19:30Poslední aristokratka
16. 12. 19 Po19:30Ženská na vrcholu
17. 12. 19 Út19:30Hra
18. 12. 19 St17:00Bitva u Midway
 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
19. 12. 19 Čt17:00 , 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
20. 12. 19 Pá17:00 , 20:00Star Wars: Vzestup Skywalkera
21. 12. 19 So19:30Star Wars: Vzestup Skywalkera
22. 12. 19 Ne19:30Last Christmas
25. 12. 19 St19:30Ženská na vrcholu
26. 12. 19 Čt17:00Špi_ni v převleku
 19:30Ženská na vrcholu
27. 12. 19 Pá17:00Špi_ni v převleku
 19:30Vlastníci
28. 12. 19 So17:00Ledové království II
 19:30Poslední aristokratka
29. 12. 19 Ne17:00Ledové království II
 19:30Špindl 2
02. 01. 20 Čt19:30Zakleté pírko
03. 01. 20 Pá17:00Zakleté pírko
 19:30Dokonalá lež
04. 01. 20 So17:00Zakleté pírko
 19:30Šťastný nový rok
05. 01. 20 Ne17:00Zakleté pírko
 19:30Šťastný nový rok
06. 01. 20 Po19:30Star Wars: Vzestup Skywalkera
07. 01. 20 Út17:00 , 19:30Jumanji: Další level
08. 01. 20 St19:30Nenávist
09. 01. 20 Čt10:00Poslední aristokratka
 17:00Cats
 19:30Pod vodou
10. 01. 20 Pá17:00Cats
 19:30Pod vodou
11. 01. 20 So19:30Na nože
12. 01. 20 Ne17:00Zakleté pírko
 19:30Na nože
13. 01. 20 Po19:30Cats
14. 01. 20 Út19:30Cats
15. 01. 20 St19:30Můj příběh
16. 01. 20 Čt19:30Mizerové navždy
17. 01. 20 Pá17:00Dolittle
 19:30Mizerové navždy
18. 01. 20 So17:00Dolittle
 19:30Případ mrtvého nebožtíka
19. 01. 20 Ne17:00Dolittle
 19:30Případ mrtvého nebožtíka
20. 01. 20 Po19:30Richard Jewell
21. 01. 20 Út19:30Richard Jewell
22. 01. 20 St19:30Na nože
23. 01. 20 Čt10:00Staříci
 19:30Králíček Jojo
24. 01. 20 Pá17:00Špi_ni v převleku
 19:30Tenkrát podruhé
25. 01. 20 So19:30Příliš osobní známost
26. 01. 20 Ne17:00Karel Svoboda: Šťastná léta
 19:30Příliš osobní známost
27. 01. 20 Po19:30Příliš osobní známost
28. 01. 20 Út19:30Příliš osobní známost
29. 01. 20 St19:30Mizerové navždy
30. 01. 20 Čt19:30Malé ženy
31. 01. 20 Pá17:00Cesta za živou vodou
 19:30Malé ženy
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.