Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
14. 11. 19 Čt15:00 , 17:30 , 20:00Poslední aristokratka
 15:00Přes prsty
 15:05 , 17:00Addamsova rodina
 15:45 , 17:10 , 18:00 , 19:30Ženská na vrcholu
 16:00Joker - dab
 16:15Sněžný kluk
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:45Amnestie
 19:00Bitva u Midway
 20:15Le Mans '66
 20:45Doktor Spánek od Stephena Kinga
 21:30Joker - tit
 21:45Terminátor: Temný osud
 21:50Stáhni a zemřeš
15. 11. 19 Pá15:00Přes prsty
 15:05 , 17:00Addamsova rodina
 15:45 , 17:10 , 18:00 , 19:30Ženská na vrcholu
 16:00Joker - dab
 16:15Sněžný kluk
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:45Amnestie
 19:00Bitva u Midway
 20:00Poslední aristokratka
 20:15Le Mans '66
 20:45Doktor Spánek od Stephena Kinga
 21:30Joker - tit
 21:45Terminátor: Temný osud
 21:50Stáhni a zemřeš
16. 11. 19 So10:15 , 12:15 , 14:15 , 16:15Sněžný kluk
 10:30 , 14:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 10:45 , 15:05 , 17:00Addamsova rodina
 11:00Angry Birds ve filmu 2
 11:15Zloba: Královna všeho zlého - dab
 11:30Le Mans '66 (DOLBY ATMOS)
 12:45Lví král 3D - dab
 12:50Román pro pokročilé
 13:00Tajný život mazlíčků 2
 15:00Přes prsty
 15:00 , 17:30 , 20:00Poslední aristokratka
 15:45 , 17:10 , 18:00 , 19:30Ženská na vrcholu
 16:00Joker - dab
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:45Amnestie
 19:00Bitva u Midway
 20:15Le Mans '66
 20:45Doktor Spánek od Stephena Kinga
 21:30Joker - tit
 21:45Terminátor: Temný osud
 21:50Stáhni a zemřeš
17. 11. 19 Ne10:15 , 12:15 , 14:15 , 16:15Sněžný kluk
 10:30 , 14:00Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon
 10:45 , 15:05 , 17:00Addamsova rodina
 11:00Angry Birds ve filmu 2
 11:15Zloba: Královna všeho zlého - dab
 11:30Le Mans '66 (DOLBY ATMOS)
 12:45Lví král 3D - dab
 12:50Román pro pokročilé
 13:00Tajný život mazlíčků 2
 15:00Přes prsty
 15:00 , 17:30 , 20:00Poslední aristokratka
 15:45 , 17:10 , 18:00 , 19:30Ženská na vrcholu
 16:00Joker - dab
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:45Amnestie
 19:00Rosemari (SFP)
 20:15Le Mans '66
 20:45Doktor Spánek od Stephena Kinga
 21:00Terminátor: Temný osud
 21:30Joker - tit
 21:50Stáhni a zemřeš
18. 11. 19 Po15:00Přes prsty
 15:00 , 17:30 , 20:00Poslední aristokratka
 15:05 , 17:00Addamsova rodina
 15:45 , 17:10 , 18:00 , 19:30Ženská na vrcholu
 16:00Joker - dab
 16:15Sněžný kluk
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:45Amnestie
 19:00Byl tady Saša (SFP)
 20:15Le Mans '66
 20:45Doktor Spánek od Stephena Kinga
 21:00Terminátor: Temný osud
 21:30Joker - tit
 21:50Stáhni a zemřeš
19. 11. 19 Út15:00Přes prsty
 15:00 , 17:30 , 20:00Poslední aristokratka
 15:05 , 17:00Addamsova rodina
 15:45 , 17:10 , 18:00 , 19:30Ženská na vrcholu
 16:00Joker - dab
 16:15Sněžný kluk
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:45Amnestie
 19:00ZOO (SFP)
 20:15Le Mans '66
 20:45Doktor Spánek od Stephena Kinga
 21:00Terminátor: Temný osud
 21:30Joker - tit
 21:50Stáhni a zemřeš
20. 11. 19 St10:00 , 14:00Arctic: Ledové peklo (FKS)
 15:00Přes prsty
 15:45 , 17:10 , 19:30Ženská na vrcholu
 16:00Joker - dab
 16:15Sněžný kluk
 16:30Addamsova rodina
 17:30 , 20:00Poslední aristokratka
 18:00Vlastníci - PŘEDPREMIÉRA
 18:15Zloba: Královna všeho zlého 3D
 18:30Tintoretto - rebel z Benátek
 19:00Nech mě padnout (SFP)
 20:15Le Mans '66
 20:45iShorts: Revoluce!
 21:00Terminátor: Temný osud
 21:50Stáhni a zemřeš
21. 11. 19 Čt15:00 , 17:15Ledové království II
 19:30Depeche Mode: SPIRITS in the Forest
22. 11. 19 Pá15:15 , 17:45Ledové království II
23. 11. 19 So15:15 , 17:45Ledové království II
24. 11. 19 Ne15:15Ledové království II
 17:30Západ USA - diashow Martina Loewa
25. 11. 19 Po15:15 , 17:45Ledové království II
26. 11. 19 Út15:15 , 17:45Ledové království II
 19:00SNOWBOARDING (AFF)
27. 11. 19 St15:15 , 17:45Ledové království II
 19:00FREESKIING (AFF)
04. 12. 19 St18:30Ermitáž - síla umění
09. 12. 19 Po18:00Hrabě Ory (METinHD)
18. 12. 19 St19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 19:45Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
 20:30Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
19. 12. 19 Čt15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
 18:00Louskáček (Královský balet Londýn)
20. 12. 19 Pá15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
21. 12. 19 So15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
22. 12. 19 Ne15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
23. 12. 19 Po15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
25. 12. 19 St15:00 , 18:00 , 21:15Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:00 , 19:15Star Wars: Vzestup Skywalkera (DOLBY ATMOS) - tit
 17:00 , 20:15Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
13. 01. 20 Po18:00Coppélie (Královský balet Londýn)
29. 01. 20 St19:00Sám na dva šéfy (NT Live)
03. 02. 20 Po18:00Spící krasavice (Královský balet Londýn)
19. 02. 20 St19:00Audience (NT Live)
24. 02. 20 Po18:00Aida (METinHD)
09. 03. 20 Po18:00Marston a Scarlett (Královský balet Londýn)
30. 03. 20 Po18:00Vlaštovka (METinHD)
20. 04. 20 Po18:00Labutí jezero (Královský balet Londýn)
29. 04. 20 St19:00Sen čarovné noci (NT Live)
04. 05. 20 Po18:00Lazebník Sevillský (METinHD)
08. 06. 20 Po18:00Projekt Dante (Královský balet Londýn)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.