Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Poprad
CINEMAX POPRAD
22. 10. 19 Út15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 16:10Blíženec 2D (ST)
 17:50Pražské orgie 2D (ČD)
 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:40Jiří Suchý 2D (OV)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:40JOKER 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
23. 10. 19 St15:20Vládkyňa zla 2 3D (SD)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:40 , 20:40JOKER 2D (ST)
 17:50Pražské orgie 2D (ČD)
 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20Blíženec 2D (ST)
 20:20Vládkyňa zla 2 2D (ST)
 20:50Zlatokopky 2D (ST)
24. 10. 19 Čt15:10 , 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:20Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:40JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
25. 10. 19 Pá15:10 , 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:20Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:40JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
26. 10. 19 So13:00Pán Maznáčik 2D (SD)
 13:20Snežný chlapec 3D (SD)
 14:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10 , 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:20Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:40JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
27. 10. 19 Ne13:00Pán Maznáčik 2D (SD)
 13:20Snežný chlapec 3D (SD)
 14:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:10 , 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:20Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:40JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
28. 10. 19 Po15:10 , 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 17:50Rozprestri krídla 2D (SD)
 18:20Posledná aristokratka 2D (OV)
 20:20Zlatokopky 2D (ST)
 20:40JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
29. 10. 19 Út15:20Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:30Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 17:40Posledná aristokratka 2D (OV)
 17:50Stehlík 2D (ST)
 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 20:00Amnestie 2D (OV)
 20:40JOKER 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
30. 10. 19 St13:00Pán Maznáčik 2D (SD)
 13:20Snežný chlapec 3D (SD)
 14:00 , 16:10Ovečka Shaun vo filme: Farmageddon 2D (OV)
 15:20Rozprestri krídla 2D (SD)
 15:40Snežný chlapec 2D (SD)
 18:00Vládkyňa zla 2 2D (SD)
 18:20Posledná aristokratka 2D (OV)
 19:00Miles Davis: Birth of the Cool
 20:40Terminátor: Temný osud 2D (ST)
 20:50Zombieland: Rana istoty 2D (ST)
31. 10. 19 Čt20:30TO KAPITOLA 2 2D (ST)
01. 11. 19 Pá20:30Annabelle 3: Návrat 2D (ST)
02. 11. 19 So20:30Kliatba kvíliacej ženy 2D (ST)
05. 11. 19 Út18:00Ženská na vrchole 2D (OV)
06. 11. 19 St20:00Slayer: The Repentless Killogy
21. 11. 19 Čt20:00Depeche Mode: Spirits in the Forest
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.