Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Pardubický kraj - Chrudim
Chrudim
28. 06. 19 Pá19:00DIVADLO / Milej pane, umřel soused
 20:00MALÁ SCÉNA / Kráva v teleti
 22:00AUTOBUF U DIVADLA / Unhappy Happy
29. 06. 19 So09:00 , 11:00MED / Aero
 10:01KLUB / Pohybliví plošňáci
 11:01STAN ZA DIVADLEM / Vodnické štěstí
 13:00ZA DIVADLEM / Výroba loutek z přír. materiálů
 14:00 , 16:00MALÁ SCÉNA / Deidre
 14:02ZA DIVADLEM / Naučte se žonglovat
 15:01STAN ZA DIVADLEM / Věci
 19:00 , 22:30SLAVOJ / Raw
 20:00DIVADLO / O hodině navíc aneb Potlach v hustníku
 22:31AUTOBUF U DIVADLA / Unhappy Happy
30. 06. 19 Ne09:00SPOLKOVÝ DŮM / Král stromů + Princ
 10:01KLUB / Maňáskové hlavičky
 11:00MALÁ SCÉNA / Deidre
 11:01TERASY MLK / SKÁKAVÁ PRINCEZNA
 14:01 , 18:01MED / Rybář + Jak to chodí + Zase
 14:02ZA DIVADLEM / Naučte se žonglovat
 15:00DIVADLO / Tři siláci na silnici
 15:01STAN ZA DIVADLEM / Honza pták
 18:00MALÁ SCÉNA / Všetečka
 23:00SLAVOJ / Raw
01. 07. 19 Po09:00MED / Rybář + Jak to chodí + Zase
 10:00MALÁ SCÉNA / Všetečka
 10:01KLUB / Skládané masky
 11:00MED / Já, ty a to
 13:00DIVADLO / Mimoň
 15:00STAN ZA DIVADLEM / Pes a drak
 16:00JEVIŠTĚ DIVADLA / Já, ty a to
 21:01SLAVOJ DKP / Angatar
 21:02TERASY MLK / BludištěM
02. 07. 19 Út09:00MALÁ SCÉNA / D + Š + B
 10:00SPOLKOVÝ DŮM / Kašpárek a princezna z jezera
 10:01KLUB / Krabicoví mupeťáci
 11:01TERASY MLK / Modrý Karkul
 13:00DIVADLO / Babičky a Bráška králík
 14:02ZA DIVADLEM / Naučte se žonglovat
 18:01MED / Jak přišlo jaro
 19:00 , 22:45SLAVOJ DKP / Angatar
03. 07. 19 St09:00SPOLKOVÝ DŮM / Ošklivá princezna
 10:00MALÁ SCÉNA / Ach, ach to divadlo+Kdyby se ztratili
 10:01KLUB / Udělej si loutku
 11:00MED / Jak přišlo jaro
 14:01 , 16:01 , 18:01MALÁ SCÉNA / Hrad smrti
 14:02ZA DIVADLEM / Naučte se žonglovat
 22:30TERASY MLK / El Kapitán
04. 07. 19 Čt09:00JEVIŠTĚ DIVADLA / Janek a kouzelná fazole
 13:00MED / Neviditelný
 16:00MALÁ SCÉNA / Spoutaný trávou
 17:00DIVADLO / Popolvár
06. 09. 19 Pá17:00Taneční - gardenky /B/
 17:01B - CHLAPCI - Taneční 2019
 20:00Taneční - gardenky
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.