Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
ČR - Zlínský kraj - Zlín
Golden Apple Cinema
22. 01. 20 St18:45Můj příběh
 19:00Příliš osobní známost
 19:15Případ mrtvého nebožtíka
 19:30Šťastný nový rok
 19:45Mizerové navždy (DOLBY ATMOS)
 20:30Le Mans '66
 20:45Na nože
 21:10Richard Jewell
 21:20Pod vodou
 21:30Nenávist
23. 01. 20 Čt15:00Velké přání
 15:15 , 17:00Dolittle
 15:30Vlastníci
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:30Ledové království II
 17:30 , 19:15Případ mrtvého nebožtíka
 17:30 , 19:00Příliš osobní známost
 18:15 , 21:10Králíček Jojo
 18:45Můj příběh
 19:30Šťastný nový rok
 19:45Mizerové navždy (DOLBY ATMOS)
 20:30Le Mans '66
 20:45Na nože
 21:20Pod vodou
 21:30Nenávist
24. 01. 20 Pá15:00Velké přání
 15:15 , 17:00Dolittle
 15:30Vlastníci
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:30Ledové království II
 17:30 , 19:15Případ mrtvého nebožtíka
 17:30 , 19:00Příliš osobní známost
 18:15 , 21:10Králíček Jojo
 18:45Můj příběh
 19:30Šťastný nový rok
 19:45Mizerové navždy (DOLBY ATMOS)
 20:30Le Mans '66
 20:45Na nože
 21:20Pod vodou
 21:30Nenávist
25. 01. 20 So10:00 , 13:00 , 16:30Ledové království II
 10:15Pat a Mat: Kutilské trampoty
 10:20Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
 10:30Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 11:00 , 15:00Velké přání
 11:15Sněžná mela
 12:15Špióni v převleku
 12:45Zakleté pírko
 13:15Dolittle 3D
 13:20Jumanji: Další level - dab
 13:30Trollové a kouzelný les
 14:15 , 17:30 , 19:00Příliš osobní známost
 15:15 , 17:00Dolittle
 15:30Vlastníci
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 17:30 , 19:15Případ mrtvého nebožtíka
 18:15 , 21:10Králíček Jojo
 18:45Můj příběh
 19:30Šťastný nový rok
 19:45Mizerové navždy (DOLBY ATMOS)
 20:30Le Mans '66
 20:45Na nože
 21:20Pod vodou
 21:30Nenávist
26. 01. 20 Ne10:00 , 13:00 , 16:30Ledové království II
 10:15Pat a Mat: Kutilské trampoty
 10:20Star Wars: Vzestup Skywalkera - dab
 10:30Medvídci Boonie: Cesta do pravěku
 11:00 , 15:00Velké přání
 11:15Sněžná mela
 12:15Špióni v převleku
 12:45Zakleté pírko
 13:15Dolittle 3D
 13:20Jumanji: Další level - dab
 13:30Trollové a kouzelný les
 14:15 , 17:30 , 19:00Příliš osobní známost
 15:15 , 17:00Dolittle
 15:30Vlastníci
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 17:30 , 19:15Případ mrtvého nebožtíka
 18:15 , 21:10Králíček Jojo
 18:45Můj příběh
 19:30Šťastný nový rok
 19:45Mizerové navždy (DOLBY ATMOS)
 20:30Le Mans '66
 20:45Na nože
 21:20Pod vodou
 21:30Nenávist
27. 01. 20 Po15:00Velké přání
 15:15 , 17:00Dolittle
 15:30Vlastníci
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:30Ledové království II
 17:30Daleko od Reykjavíku
 17:30 , 19:00Příliš osobní známost
 18:15 , 21:10Králíček Jojo
 18:45Můj příběh
 19:15Případ mrtvého nebožtíka
 19:30Šťastný nový rok
 19:45Mizerové navždy (DOLBY ATMOS)
 20:30Le Mans '66
 20:45Na nože
 21:20Pod vodou
 21:30Nenávist
28. 01. 20 Út15:00Velké přání
 15:15 , 17:00Dolittle
 15:30Vlastníci
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:30Ledové království II
 17:30Daleko od Reykjavíku
 17:30 , 19:00Příliš osobní známost
 18:15 , 21:10Králíček Jojo
 18:45Můj příběh
 19:15Případ mrtvého nebožtíka
 19:30Šťastný nový rok
 19:45Mizerové navždy (DOLBY ATMOS)
 20:30Le Mans '66
 20:45Na nože
 21:20Pod vodou
 21:30Nenávist
29. 01. 20 St10:00 , 14:00Poslední aristokratka (FKS)
 15:00Velké přání
 15:30Vlastníci
 15:45Jumanji: Další level 3D - dab
 16:00Star Wars: Vzestup Skywalkera 3D - dab
 16:30Ledové království II
 17:00Dolittle
 17:30Daleko od Reykjavíku
 17:30 , 19:00Příliš osobní známost
 18:15 , 21:10Králíček Jojo
 18:45Můj příběh
 19:00Sám na dva šéfy (NT Live)
 19:30Šťastný nový rok
 19:45Mizerové navždy (DOLBY ATMOS)
 20:30Gentlemani - předpremiéra
 20:45Na nože
 21:30Nenávist
03. 02. 20 Po18:00Spící krasavice (Královský balet Londýn)
19. 02. 20 St19:00Audience (NT Live)
24. 02. 20 Po18:00Aida (METinHD)
09. 03. 20 Po18:00Violoncellistka & Tance ve skupinách
30. 03. 20 Po18:00Vlaštovka (METinHD)
20. 04. 20 Po18:00Labutí jezero (Královský balet Londýn)
29. 04. 20 St19:00Sen čarovné noci (NT Live)
04. 05. 20 Po18:00Lazebník Sevillský (METinHD)
08. 06. 20 Po18:00Projekt Dante (Královský balet Londýn)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.