Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Skalica
CINEMAX SKALICA
25. 02. 20 Út15:50Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 17:50Dokonalý pacient 2D (ČT)
 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:20Chlap na striedačku 2D (OV)
26. 02. 20 St15:40Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00 , 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 16:10Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:10Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 20:201917 2D (ČT)
 20:30Vtáky noci 2D (ST)
27. 02. 20 Čt15:201917 2D (ČT)
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:00TEMPOS 2D (OV)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
28. 02. 20 Pá15:201917 2D (ČT)
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:00TEMPOS 2D (OV)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
29. 02. 20 So13:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:30Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:40 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:201917 2D (ČT)
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:00TEMPOS 2D (OV)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
01. 03. 20 Ne13:00Ľadové kráľovstvo II 2D (SD)
 13:30Ľadová sezóna 3 2D (SD)
 13:40 , 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 15:201917 2D (ČT)
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:00TEMPOS 2D (OV)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
02. 03. 20 Po15:201917 2D (ČT)
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:00TEMPOS 2D (OV)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
03. 03. 20 Út15:201917 2D (ČT)
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:00TEMPOS 2D (OV)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
04. 03. 20 St15:201917 2D (ČT)
 15:30Prípad mŕtveho nebožtíka 2D (OV)
 16:00Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40Volanie divočiny 2D (ST)
 18:00Chlap na striedačku 2D (OV)
 18:20 , 20:40Sviňa 2D (OV)
 20:00TEMPOS 2D (OV)
 20:30Fantasy Island 2D (ST)
10. 03. 20 Út18:003Bobule 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.