Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
13. 07. 20 Po14:00 , 16:50Snežná hliadka 2D (SD)
 14:00 , 16:10Vpred 2D (SD)
 14:00 , 16:20Dolittle 2D (SD)
 14:10 , 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:40 , 15:50 , 17:00 , 18:00 , 20:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 14:40Mosley 2D (SD)
 14:50 , 16:40 , 18:30 , 19:30Hokejový sen 2D (OV)
 15:00 , 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00Raoul Taburin 2D (ČT)
 17:10 , 19:20 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:30Vtedy v Hollywoode IMAX 2D (ČT)
 18:00 , 21:30Bourák 2D (OV)
 18:10 , 19:00 , 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20V sieti 2D (OV)
 18:40 , 21:30Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:20Neviditeľný 2D (ST)
 20:20Rebelky 2D (ČT)
 20:30Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw IMAX 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
 21:20Emma 2D (ST)
14. 07. 20 Út14:00 , 16:20Dolittle 2D (SD)
 14:00 , 16:10Vpred 2D (SD)
 14:00Mosley 2D (SD)
 14:00Snežná hliadka 2D (SD)
 14:10 , 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:40 , 15:50 , 17:00 , 18:00 , 20:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:00Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30 , 16:10 , 18:30 , 19:30Hokejový sen 2D (OV)
 15:30Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00Raoul Taburin 2D (ČT)
 17:10 , 19:20 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:00 , 20:20Bourák 2D (OV)
 18:00JOKER IMAX 2D (ST)
 18:10 , 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:40 , 21:30Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:20Neviditeľný 2D (ST)
 20:20Rebelky 2D (ČT)
 20:301917 IMAX 2D (ČT)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
 21:20Emma 2D (ST)
15. 07. 20 St14:00 , 16:10Vpred 2D (SD)
 14:00 , 16:50Snežná hliadka 2D (SD)
 14:00 , 16:20Dolittle 2D (SD)
 14:10 , 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 14:40Mosley 2D (SD)
 14:40 , 15:50 , 17:00 , 18:00 , 20:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 14:50 , 16:40 , 18:30 , 19:30Hokejový sen 2D (OV)
 15:00 , 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00Raoul Taburin 2D (ČT)
 17:10 , 19:20 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:30Vtedy v Hollywoode IMAX 2D (ČT)
 18:00 , 21:30Bourák 2D (OV)
 18:10 , 19:00 , 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20V sieti 2D (OV)
 18:40 , 21:30Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:20Neviditeľný 2D (ST)
 20:20Rebelky 2D (ČT)
 20:30Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw IMAX 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
 21:20Emma 2D (ST)
17. 07. 20 Pá20:00Riverdance 25: Výročná show
22. 07. 20 St17:30Scoob! 2D (SD)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.