Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Prešovský kraj - Prešov
CINEMAX PREŠOV
22. 09. 20 Út15:00Noví mutanti 2D (ČD)
 15:20Mulan 2D (SD)
 15:40 , 18:50 , 20:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:50Pinocchio 2D (SD)
 16:20Fatima 2D (ST)
 17:50Noví mutanti 2D (ST)
 17:50Mulan 2D (ST)
 18:00Bábovky 2D (OV)
 18:30Ženská pomsta 2D (OV)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Palm Springs 2D (ČT)
 20:40After: Sľub 2D (ČT)
 20:50Narušený 2D (ST)
23. 09. 20 St15:30Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40 , 18:50 , 20:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 15:45Mulan 2D (SD)
 15:50Pinocchio 2D (SD)
 16:20Fatima 2D (ST)
 17:45 , 20:30After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Malý Joe 2D (ČT)
 18:20Noví mutanti 2D (ST)
 18:30Ženská pomsta 2D (OV)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Palm Springs 2D (ČT)
 20:50Narušený 2D (ST)
24. 09. 20 Čt15:10Pinocchio 2D (SD)
 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 16:00Mulan 2D (SD)
 16:20Noví mutanti 2D (ST)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:25Ženská pomsta 2D (OV)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:25Narušený 2D (ST)
25. 09. 20 Pá15:10Pinocchio 2D (SD)
 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 16:00Mulan 2D (SD)
 16:20Noví mutanti 2D (ST)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:25Ženská pomsta 2D (OV)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:25Narušený 2D (ST)
26. 09. 20 So13:10Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:30 , 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:40Scoob! 2D (SD)
 13:45Chrumkáči 2D (SD)
 14:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:10Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 16:00Mulan 2D (SD)
 16:20Noví mutanti 2D (ST)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:25Ženská pomsta 2D (OV)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:25Narušený 2D (ST)
27. 09. 20 Ne13:10Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:30 , 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:40Scoob! 2D (SD)
 13:45Chrumkáči 2D (SD)
 14:30Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:10Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 16:00André Rieu: Magický Maastricht
 16:20Noví mutanti 2D (ST)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 18:50Ženská pomsta 2D (OV)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:50Narušený 2D (ST)
28. 09. 20 Po15:00Mulan 2D (SD)
 15:10Pinocchio 2D (SD)
 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 16:20Noví mutanti 2D (ST)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:25Ženská pomsta 2D (OV)
29. 09. 20 Út15:00Mulan 2D (SD)
 15:10Pinocchio 2D (SD)
 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:40Noví mutanti 2D (ST)
 15:50 , 18:00 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:00Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 20:25Ženská pomsta 2D (OV)
30. 09. 20 St15:00Mulan 2D (SD)
 15:10Pinocchio 2D (SD)
 15:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 16:20Noví mutanti 2D (ST)
 17:30Narušený 2D (ST)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:30Palm Springs 2D (ČT)
 19:30Andrea Chénier z Areny di Verona
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.