Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
07. 07. 20 Út15:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50Snežná hliadka 2D (SD)
 17:00V sieti: Za školou 2D (OV)
 17:30 , 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 18:00 , 20:203Bobule 2D (OV)
 18:20 , 20:40Bourák 2D (OV)
 20:00Raoul Taburin 2D (ČT)
08. 07. 20 St15:20Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50Snežná hliadka 2D (SD)
 17:00V sieti: Za školou 2D (OV)
 17:30 , 20:10Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 18:00 , 20:203Bobule 2D (OV)
 18:20 , 20:40Bourák 2D (OV)
 20:00Bloodshot 2D (ST)
09. 07. 20 Čt15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:303Bobule 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
10. 07. 20 Pá15:40Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:50 , 17:50Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:00Jonas Kaufmann: Moja Viedeň
 20:303Bobule 2D (OV)
11. 07. 20 So13:40 , 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:50Vpred 2D (SD)
 14:00Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:303Bobule 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
12. 07. 20 Ne13:40 , 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:50Vpred 2D (SD)
 14:00Ježko Sonic 2D (SD)
 14:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:303Bobule 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
13. 07. 20 Po15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:303Bobule 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
14. 07. 20 Út15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:10Mladý Ahmed 2D (ČT)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
15. 07. 20 St15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Dolittle 2D (SD)
 16:10Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:303Bobule 2D (OV)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
17. 07. 20 Pá20:00Riverdance 25: Výročná show
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.