Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Trnavský kraj - Skalica
CINEMAX SKALICA
24. 09. 20 Čt15:50Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Narušený 2D (ST)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
25. 09. 20 Pá15:50Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Narušený 2D (ST)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
26. 09. 20 So13:30Pinocchio 2D (SD)
 13:50Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:00 , 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50Ženská pomsta 2D (OV)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Narušený 2D (ST)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
27. 09. 20 Ne13:30Pinocchio 2D (SD)
 13:50Minna a továreň na sny 2D (SD)
 14:00 , 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50Ženská pomsta 2D (OV)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Narušený 2D (ST)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
28. 09. 20 Po15:50Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Narušený 2D (ST)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
29. 09. 20 Út15:50Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Narušený 2D (ST)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
30. 09. 20 St15:50Ženská pomsta 2D (OV)
 16:00Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 16:10After: Sľub 2D (ČT)
 17:50Narušený 2D (ST)
 18:00 , 20:20Bábovky 2D (OV)
 18:30Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 19:50Tenet 2D (ST)
 20:40Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.