Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Martin
CINEMAX MARTIN
13. 08. 20 Čt15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:40Letní rebeli 2D (OV)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 18:10Nedotknutí 2D (ČT)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
14. 08. 20 Pá15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:40Letní rebeli 2D (OV)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 18:10Nedotknutí 2D (ČT)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
15. 08. 20 So13:00 , 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 13:30 , 15:40Letní rebeli 2D (OV)
 13:40 , 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 14:00Hurá do džungle 2D (SD)
 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 18:10Nedotknutí 2D (ČT)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
16. 08. 20 Ne13:00 , 15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 13:30 , 15:40Letní rebeli 2D (OV)
 13:40 , 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 14:00Hurá do džungle 2D (SD)
 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 18:10Nedotknutí 2D (ČT)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
17. 08. 20 Po15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:40Letní rebeli 2D (OV)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 18:10Nedotknutí 2D (ČT)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
18. 08. 20 Út15:10Scoob! 2D (SD)
 15:40Letní rebeli 2D (OV)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:50 , 20:50#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
 18:10Nedotknutí 2D (ČT)
 19:50Počiatok 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
19. 08. 20 St15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 16:30Letní rebeli 2D (OV)
 18:00 , 20:30Fatima 2D (ST)
 18:10Nedotknutí 2D (ČT)
 18:40Salto je kráľ 2D (OV)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:20#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:40AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
26. 08. 20 St19:30Tenet 2D (ST)
27. 08. 20 Čt16:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
28. 08. 20 Pá16:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
29. 08. 20 So13:10 , 16:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
30. 08. 20 Ne13:10 , 16:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
31. 08. 20 Po16:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
01. 09. 20 Út16:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
02. 09. 20 St16:20 , 19:30 , 20:30Tenet 2D (ST)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.