Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Banskobystrický kraj - Banská Bystrica
CINEMAX BANSKÁ BYSTRICA
09. 07. 20 Čt15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 19:50Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
10. 07. 20 Pá15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:00Jonas Kaufmann: Moja Viedeň
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
11. 07. 20 So13:30Mosley 2D (SD)
 13:40 , 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:55 , 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 14:00 , 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 14:00Vpred 2D (SD)
 14:10 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 19:50Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
12. 07. 20 Ne13:30Mosley 2D (SD)
 13:40 , 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:55 , 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 14:00 , 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 14:00Vpred 2D (SD)
 14:10 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 19:50Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
13. 07. 20 Po15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 19:50Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
14. 07. 20 Út15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 19:50Mladý Ahmed 2D (ČT)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
15. 07. 20 St15:40Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:50 , 18:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Snežná hliadka 2D (SD)
 16:00 , 18:00 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:15Dolittle 2D (SD)
 17:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 17:50V sieti 2D (OV)
 18:10Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 19:50Lov 2D (ST)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:40Bloodshot 2D (ST)
17. 07. 20 Pá20:00Riverdance 25: Výročná show
18. 07. 20 So18:00Hokejový sen 2D (OV)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.