Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
04. 07. 20 So12:10 , 14:20 , 16:30Mosley 2D (SD)
 12:40 , 13:20 , 15:00 , 16:00Vpred 2D (SD)
 12:50 , 14:50 , 16:10 , 17:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:10 , 15:30Ježko Sonic 2D (SD)
 13:15 , 17:50Emma 2D (ST)
 13:20 , 15:40 , 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:20V sieti: Za školou 2D (OV)
 13:40 , 18:20 , 21:40Bloodshot 2D (ST)
 14:00Snežná hliadka 2D (SD)
 15:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:40Bloodshot IMAX 2D (ČT)
 15:40 , 18:00 , 20:30Bourák 2D (OV)
 16:00 , 17:20 , 19:30 , 20:20 , 21:103Bobule 2D (OV)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:10 , 19:00 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:301917 IMAX 2D (ČT)
 18:40Kalifornský sen 2D (ST)
 20:00Raoul Taburin 2D (ČT)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:20Neviditeľný 2D (ST)
 20:40 , 21:30Lov 2D (ST)
 21:00JOKER IMAX 2D (ST)
05. 07. 20 Ne12:10 , 14:20 , 16:30Mosley 2D (SD)
 12:40 , 13:20 , 15:00 , 16:00Vpred 2D (SD)
 12:50 , 14:50 , 16:10 , 17:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 13:10 , 15:30Ježko Sonic 2D (SD)
 13:15 , 17:50Emma 2D (ST)
 13:20 , 15:40 , 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:20V sieti: Za školou 2D (OV)
 13:40 , 18:20 , 21:40Bloodshot 2D (ST)
 14:00Snežná hliadka 2D (SD)
 15:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:40 , 18:00Bloodshot IMAX 2D (ČT)
 15:40 , 18:00 , 20:30Bourák 2D (OV)
 16:00 , 19:30 , 20:20 , 21:103Bobule 2D (OV)
 17:20Zabudnutý princ 2D (SD)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:10 , 19:00 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:40Kalifornský sen 2D (ST)
 20:00Raoul Taburin 2D (ČT)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:20Neviditeľný 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode IMAX 2D (ČT)
 20:40 , 21:30Lov 2D (ST)
06. 07. 20 Po14:00Snežná hliadka 2D (SD)
 14:20 , 16:30Mosley 2D (SD)
 14:50 , 16:10 , 17:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:00 , 16:00Vpred 2D (SD)
 15:30Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:40 , 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40 , 18:00 , 20:30Bourák 2D (OV)
 16:00 , 17:20 , 19:30 , 20:20 , 21:103Bobule 2D (OV)
 17:50Emma 2D (ST)
 18:001917 IMAX 2D (ČT)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:10 , 19:00 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 21:40Bloodshot 2D (ST)
 18:40Kalifornský sen 2D (ST)
 20:00Raoul Taburin 2D (ČT)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:20Neviditeľný 2D (ST)
 20:30JOKER IMAX 2D (ST)
 20:40 , 21:30Lov 2D (ST)
07. 07. 20 Út14:00Snežná hliadka 2D (SD)
 14:20 , 16:30Mosley 2D (SD)
 14:50 , 16:10 , 17:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:00 , 16:00Vpred 2D (SD)
 15:30Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40 , 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40 , 18:40 , 20:30Bourák 2D (OV)
 16:00 , 17:20 , 19:30 , 20:20 , 21:103Bobule 2D (OV)
 17:50Emma 2D (ST)
 18:00Bloodshot IMAX 2D (ČT)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:10 , 19:00 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:30Hokejový sen 2D (OV)
 20:00Raoul Taburin 2D (ČT)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:20Vtedy v Hollywoode IMAX 2D (ČT)
 20:40 , 21:30Lov 2D (ST)
 21:20Neviditeľný 2D (ST)
 21:40Bloodshot 2D (ST)
08. 07. 20 St14:00Snežná hliadka 2D (SD)
 14:20 , 16:30Mosley 2D (SD)
 14:50 , 16:10 , 17:00Rodina Addamsovcov 2D (SD)
 15:00 , 16:00Vpred 2D (SD)
 15:30Ježko Sonic 2D (SD)
 15:30Chlap na striedačku 2D (OV)
 15:40 , 17:50Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:40 , 18:40 , 20:30Bourák 2D (OV)
 16:00 , 17:20 , 19:30 , 20:20 , 21:103Bobule 2D (OV)
 17:50Emma 2D (ST)
 18:001917 IMAX 2D (ČT)
 18:00TEMPOS 2D (OV)
 18:10V sieti 2D (OV)
 18:10 , 19:00 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 21:40Bloodshot 2D (ST)
 20:00Raoul Taburin 2D (ČT)
 20:10Radioactive 2D (ST)
 20:30JOKER IMAX 2D (ST)
 20:40 , 21:30Lov 2D (ST)
 21:20Neviditeľný 2D (ST)
10. 07. 20 Pá20:00Jonas Kaufmann: Moja Viedeň
17. 07. 20 Pá20:00Riverdance 25: Výročná show
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.