Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
07. 08. 20 Pá15:20 , 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:10 , 17:30Scoob! 2D (SD)
 17:40V sieti 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:003Bobule 2D (OV)
 18:10 , 19:50Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:50Meky 2D (OV)
 20:00Nedotknutí 2D (ČT)
 20:10Neviditeľný 2D (ST)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
08. 08. 20 So13:10 , 15:20 , 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 13:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:35Snežná hliadka 2D (SD)
 13:40 , 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00 , 16:10 , 17:30Scoob! 2D (SD)
 14:10 , 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 17:40V sieti 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:003Bobule 2D (OV)
 18:10 , 19:50Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:50Meky 2D (OV)
 20:00Nedotknutí 2D (ČT)
 20:10Neviditeľný 2D (ST)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
09. 08. 20 Ne13:10 , 15:20 , 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 13:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:35Snežná hliadka 2D (SD)
 13:40 , 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:50Ježko Sonic 2D (SD)
 14:00 , 16:10 , 17:30Scoob! 2D (SD)
 14:10 , 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 17:40V sieti 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:003Bobule 2D (OV)
 18:10 , 19:50Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:50Meky 2D (OV)
 20:00Nedotknutí 2D (ČT)
 20:10Neviditeľný 2D (ST)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
10. 08. 20 Po15:20 , 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 17:30Hobit: Neočakávaná cesta (DVD/Bluray)
 17:40V sieti 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:003Bobule 2D (OV)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:50Meky 2D (OV)
 20:00Nedotknutí 2D (ČT)
 20:10Neviditeľný 2D (ST)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:50Lov 2D (ST)
11. 08. 20 Út15:20 , 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 17:30Hobit: Smaugova pustatina (DVD/Bluray)
 17:40V sieti 2D (OV)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:003Bobule 2D (OV)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:50Meky 2D (OV)
 20:00Nedotknutí 2D (ČT)
 20:10To musí byť nebo 2D (ČT)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:50Lov 2D (ST)
12. 08. 20 St15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:20 , 16:10Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:40Vpred 2D (SD)
 15:50 , 17:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30Hobit: Bitka piatich armád (DVD/Bluray)
 17:40 , 19:50#FOLLOWME 2D (ČT)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:003Bobule 2D (OV)
 18:10Havel 2D (OV)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:00Nedotknutí 2D (ČT)
 20:10Neviditeľný 2D (ST)
 20:30Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:50Lov 2D (ST)
13. 08. 20 Čt18:00Fatima 2D (ST)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
14. 08. 20 Pá19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
15. 08. 20 So19:30Počiatok 2D (ČT)
16. 08. 20 Ne19:30Počiatok 2D (ČT)
17. 08. 20 Po19:30Počiatok 2D (ČT)
 19:30Matrix (DVD/Bluray)
18. 08. 20 Út18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 19:30Matrix Reloaded (DVD/Bluray)
19. 08. 20 St19:30Matrix Revolutions (DVD/Bluray)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
24. 08. 20 Po17:30Batman začína (DVD/Bluray)
25. 08. 20 Út17:30Temný rytier (DVD/Bluray)
26. 08. 20 St17:30Návrat temného rytiera (DVD/Bluray)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.