Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
25. 09. 20 Pá15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:20 , 21:00Bábovky 2D (OV)
 16:00Noví mutanti 2D (ČD)
 16:10 , 18:20 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10Mulan 2D (SD)
 16:20Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 18:10Narušený 2D (ST)
 18:30 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:40Ženská pomsta 2D (OV)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:40Palm Springs 2D (ČT)
26. 09. 20 So13:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:30Chrumkáči 2D (SD)
 13:40Scoob! 2D (SD)
 14:10 , 16:20Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 14:20Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:20 , 21:00Bábovky 2D (OV)
 16:00Noví mutanti 2D (ČD)
 16:10 , 18:20 , 20:10Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10Mulan 2D (SD)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 18:10Narušený 2D (ST)
 18:30 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:40Ženská pomsta 2D (OV)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:40Palm Springs 2D (ČT)
27. 09. 20 Ne13:00Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 13:30Chrumkáči 2D (SD)
 13:40Scoob! 2D (SD)
 14:10 , 16:20Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 14:20Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:20 , 21:00Bábovky 2D (OV)
 16:00André Rieu: Magický Maastricht
 16:10 , 18:20 , 20:50Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:10Mulan 2D (SD)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 18:30 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:40Ženská pomsta 2D (OV)
 18:50Narušený 2D (ST)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:40Palm Springs 2D (ČT)
28. 09. 20 Po15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20 , 21:00Bábovky 2D (OV)
 16:10 , 18:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:20Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 18:30 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 19:00Ženská pomsta 2D (OV)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:25Narušený 2D (ST)
 21:00Palm Springs 2D (ČT)
29. 09. 20 Út15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ČD)
 15:40Mulan 2D (SD)
 15:50 , 18:00 , 20:20 , 21:00Bábovky 2D (OV)
 16:10 , 18:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:20Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 18:10Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 18:30 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:25Narušený 2D (ST)
 20:40Ženská pomsta 2D (OV)
30. 09. 20 St15:00Pinocchio 2D (SD)
 15:20Noví mutanti 2D (ČD)
 15:50 , 18:00 , 20:20 , 21:00Bábovky 2D (OV)
 16:10Mulan 2D (SD)
 16:10 , 18:20Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:20Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:30Narušený 2D (ST)
 17:40After: Sľub 2D (ČT)
 18:30 , 20:30Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 18:40Ženská pomsta 2D (OV)
 19:30Andrea Chénier z Festivalu v Bregenz
 20:00Tenet 2D (ST)
 20:40Palm Springs 2D (ČT)
20. 10. 20 Út18:00Nightlife 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.