Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Košický kraj - Košice
CINEMAX KOŠICE
16. 07. 20 Čt20:00Hokejový sen 2D (OV)
 20:103Bobule 2D (OV)
 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Neviditeľný 2D (ST)
 20:40Meky 2D (OV)
 20:50Lov 2D (ST)
17. 07. 20 Pá15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 15:35Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40 , 17:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Vpred 2D (SD)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:203Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:50V sieti 2D (OV)
 20:00Riverdance 25: Výročná show
 20:30Neviditeľný 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
18. 07. 20 So13:00 , 15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:20 , 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:30 , 15:40 , 17:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:35TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 13:45 , 16:00Vpred 2D (SD)
 13:50Dolittle 2D (SD)
 14:30 , 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:30 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 15:35Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:50V sieti 2D (OV)
 20:30Neviditeľný 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
19. 07. 20 Ne13:00 , 15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:20 , 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 13:30 , 15:40 , 17:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 13:35TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 13:45 , 16:00Vpred 2D (SD)
 13:50Dolittle 2D (SD)
 14:30 , 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 15:30 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 15:35Ježko Sonic 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:50V sieti 2D (OV)
 20:30Neviditeľný 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
20. 07. 20 Po15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 15:35Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40 , 17:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Vpred 2D (SD)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:50V sieti 2D (OV)
 20:30Neviditeľný 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
21. 07. 20 Út15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:30 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 15:35Ježko Sonic 2D (SD)
 15:40 , 17:30Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Vpred 2D (SD)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 17:50 , 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:203Bobule 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 19:50V sieti 2D (OV)
 20:10Rebelky 2D (ČT)
 20:30Neviditeľný 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
22. 07. 20 St15:00 , 18:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:35Ježko Sonic 2D (SD)
 16:00Zabudnutý princ 2D (SD)
 16:00Vpred 2D (SD)
 16:10Lassie sa vracia 2D (SD)
 16:10 , 18:10 , 20:00Hokejový sen 2D (OV)
 16:30Snežná hliadka 2D (SD)
 17:30Scoob! 2D (SD)
 17:40Bourák 2D (OV)
 18:20 , 20:103Bobule 2D (OV)
 18:25 , 19:50Meky 2D (OV)
 18:30Radioactive 2D (ST)
 19:50V sieti 2D (OV)
 20:20Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:30Neviditeľný 2D (ST)
 20:50Lov 2D (ST)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
18. 08. 20 Út18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.