Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Nitrianský kraj - Nitra
CINEMAX NITRA
07. 08. 20 Pá15:20Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30Harry Potter a tajomná komnata (DVD/Bluray)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
08. 08. 20 So13:20 , 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:30Ježko Sonic 2D (SD)
 13:40 , 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 14:00 , 16:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 17:30Harry Potter a väzeň z Azkabanu (DVD/Bluray)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
09. 08. 20 Ne13:00Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 13:30Ježko Sonic 2D (SD)
 13:40 , 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 14:00 , 16:10Scoob! 2D (SD)
 15:00Letní rebeli 2D (OV)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30Harry Potter a ohnivá čaša (DVD/Bluray)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
10. 08. 20 Po15:20Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30Harry Potter a Fénixov rád (DVD/Bluray)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10Havel 2D (OV)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
11. 08. 20 Út15:20Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:10Scoob! 2D (SD)
 16:10Minna a továreň na sny 2D (SD)
 17:30Harry Potter a polovičný princ (DVD/Bluray)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10To musí byť nebo 2D (ČT)
 18:30 , 20:40#FOLLOWME 2D (ČT)
 20:30Nedotknutí 2D (ČT)
 20:40Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
12. 08. 20 St15:10 , 17:20Scoob! 2D (SD)
 15:20Veľké dobrodružstvo malej pandy 2D (SD)
 15:50Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:00Havel 2D (OV)
 17:00Harry Potter a dary smrti I (DVD/Bluray)
 18:00 , 20:20AVA: Bez súcitu 2D (ČT)
 18:10 , 20:30#FOLLOWME 2D (ČT)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:00Harry Potter a dary smrti II (DVD/Bluray)
13. 08. 20 Čt18:00Fatima 2D (ST)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
14. 08. 20 Pá19:30Počiatok 2D (ČT)
 20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
15. 08. 20 So19:30Počiatok 2D (ČT)
16. 08. 20 Ne19:30Počiatok 2D (ČT)
17. 08. 20 Po17:00Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa (DVD/Bluray)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
18. 08. 20 Út17:00Pán prsteňov: Dve veže (DVD/Bluray)
 18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
19. 08. 20 St17:00Pán prsteňov: Návrat kráľa (DVD/Bluray)
 19:30Počiatok 2D (ČT)
24. 08. 20 Po17:30Hobit: Neočakávaná cesta (DVD/Bluray)
25. 08. 20 Út17:30Hobit: Smaugova pustatina (DVD/Bluray)
26. 08. 20 St17:30Hobit: Bitka piatich armád (DVD/Bluray)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.