Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Žilinský kraj - Žilina
CINEMAX ŽILINA
16. 07. 20 Čt19:30Bourák 2D (OV)
 19:50Lov 2D (ST)
 20:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 20:303Bobule 2D (OV)
 20:40Meky 2D (OV)
17. 07. 20 Pá15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:10 , 16:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Vpred 2D (SD)
 16:50 , 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 17:30Hokejový sen 2D (OV)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 18:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 19:30Bourák 2D (OV)
 20:00Riverdance 25: Výročná show
18. 07. 20 So13:00 , 15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:10Snežná hliadka 2D (SD)
 13:15Dolittle 2D (SD)
 13:20TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:00 , 14:40 , 15:10 , 16:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Vpred 2D (SD)
 16:50 , 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 17:30Hokejový sen 2D (OV)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 18:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 19:30Bourák 2D (OV)
 19:50Lov 2D (ST)
19. 07. 20 Ne13:00 , 15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 13:10Snežná hliadka 2D (SD)
 13:15Dolittle 2D (SD)
 13:20TROLL: Príbeh o chvoste 2D (SD)
 14:00 , 14:40 , 15:10 , 16:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Vpred 2D (SD)
 16:50 , 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 17:30Hokejový sen 2D (OV)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 18:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 19:30Bourák 2D (OV)
 19:50Lov 2D (ST)
20. 07. 20 Po15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:10 , 16:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Vpred 2D (SD)
 16:50 , 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 17:30Hokejový sen 2D (OV)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 18:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 19:30Bourák 2D (OV)
 19:50Lov 2D (ST)
21. 07. 20 Út15:00 , 17:00Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:10 , 16:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Vpred 2D (SD)
 16:50 , 18:50 , 20:40Meky 2D (OV)
 17:30Hokejový sen 2D (OV)
 17:40V sieti 2D (OV)
 17:50 , 20:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:20 , 18:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 19:30Rebelky 2D (ČT)
 19:50Lov 2D (ST)
22. 07. 20 St15:00 , 17:50Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:10 , 16:10Zabudnutý princ 2D (SD)
 15:20Lassie sa vracia 2D (SD)
 15:30Vpred 2D (SD)
 16:50 , 18:30 , 19:50Meky 2D (OV)
 17:30Hokejový sen 2D (OV)
 17:30Scoob! 2D (SD)
 17:50 , 20:20 , 20:50Takmer dokonalé tajomstvá 2D (ČD)
 18:40 , 20:303Bobule 2D (OV)
 19:30Bourák 2D (OV)
 19:50Lov 2D (ST)
14. 08. 20 Pá20:00Ella Fitzgerald: Just one of Those Things
18. 08. 20 Út18:00Šťastie je krásna vec 2D (OV)
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.