Období od:
 
Období do:
 
Místo:
Název zařízení:
Druh zařízení:
Název akce:
Zobrazení dle:
   
SR - Bratislavský kraj - Bratislava
CINEMAX BORY BRATISLAVA
24. 09. 20 Čt15:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 15:40 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50Noví mutanti 2D (ČD)
 16:10Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:20 , 18:00 , 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 17:20Mulan 2D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 17:40 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10 , 20:20Noví mutanti 2D (ST)
 18:20Palm Springs 2D (ČT)
 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 18:35 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Mulan 2D (ST)
 20:20Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 20:25V sieti 18+ 2D (OV)
25. 09. 20 Pá15:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 15:40 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50Noví mutanti 2D (ČD)
 16:10Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 16:20 , 18:00 , 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 17:20Mulan 2D (SD)
 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 17:40 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10 , 20:20Noví mutanti 2D (ST)
 18:20Palm Springs 2D (ČT)
 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 18:35 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Mulan 2D (ST)
 20:20Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 20:25V sieti 18+ 2D (OV)
26. 09. 20 So12:40 , 14:10 , 16:10Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 12:50 , 17:20Mulan 2D (SD)
 13:00 , 15:10Scoob! 2D (SD)
 13:10 , 15:50Noví mutanti 2D (ČD)
 13:10 , 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 13:20 , 16:20 , 18:00 , 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 13:40 , 14:00 , 15:40 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:50Hurá do džungle 2D (SD)
 14:20 , 16:30 , 18:40 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 14:30 , 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 14:40Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 17:40 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10 , 20:20Noví mutanti 2D (ST)
 18:20Palm Springs 2D (ČT)
 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 18:35 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Mulan 2D (ST)
 20:20Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 20:25V sieti 18+ 2D (OV)
27. 09. 20 Ne12:40 , 14:10Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 12:50 , 17:20Mulan 2D (SD)
 13:00 , 15:10Scoob! 2D (SD)
 13:10 , 15:50Noví mutanti 2D (ČD)
 13:10 , 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 13:20 , 16:20 , 18:00 , 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 13:40 , 14:00 , 15:40 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 13:50Hurá do džungle 2D (SD)
 14:20 , 16:30 , 18:40 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 14:30 , 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 14:40Minna a továreň na sny 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 16:00André Rieu: Magický Maastricht
 17:40 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10 , 21:00Noví mutanti 2D (ST)
 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 18:35 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:00Palm Springs 2D (ČT)
 19:50Mulan 2D (ST)
 20:20Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 20:25V sieti 18+ 2D (OV)
28. 09. 20 Po15:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 15:30Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 15:40 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50Noví mutanti 2D (ČD)
 16:20 , 18:00 , 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 17:20Mulan 2D (SD)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 17:40 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10 , 21:00Noví mutanti 2D (ST)
 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 18:35 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Mulan 2D (ST)
 20:20Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 20:25V sieti 18+ 2D (OV)
29. 09. 20 Út15:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 15:50Noví mutanti 2D (ČD)
 16:10 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 16:20 , 18:00 , 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 21:10Bábovky 2D (OV)
 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 17:20Mulan 2D (SD)
 17:30André Rieu: Magický Maastricht
 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 17:50 , 21:00Tenet 2D (ST)
 18:10 , 21:00Noví mutanti 2D (ST)
 18:35 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:50Mulan 2D (ST)
 20:20Kým sa skončí leto 2D (ČT)
 20:25V sieti 18+ 2D (OV)
 21:00Ženská pomsta 2D (OV)
30. 09. 20 St15:10Scoob! 2D (SD)
 15:20Mulan 3D (SD)
 15:25Pinocchio 2D (SD)
 15:30Chrumkáči 2D (SD)
 15:30 , 18:00 , 20:50Greenland: Posledný úkryt 2D (ST)
 15:30Trollovia: Svetové turné 2D (SD)
 15:40 , 16:30Máša a medveď: Mášine pesničky 2D (SD)
 15:50Noví mutanti 2D (ČD)
 16:20 , 18:00 , 20:35Ako dostať deda z domu 2D (ČD)
 16:30 , 18:40 , 20:10Bábovky 2D (OV)
 17:20Mulan 2D (SD)
 17:30Palm Springs 2D (ČT)
 17:30 , 20:30Tenet IMAX 2D (ST)
 17:40 , 20:50After: Sľub 2D (ČT)
 17:50 , 20:00Tenet 2D (ST)
 18:00Fatima 2D (ST)
 18:10Noví mutanti 2D (ST)
 18:30 , 20:30Ženská pomsta 2D (OV)
 18:35 , 20:40Narušený 2D (ST)
 19:30Andrea Chénier z Festivalu v Bregenz
 19:50Mulan 2D (ST)
 20:20Amnestie 2D (OV)
 20:25V sieti 18+ 2D (OV)
20. 10. 20 Út19:00Nightlife 2D (ČD)
21. 10. 20 St19:00Barbier zo Sevilly
16. 12. 20 St16:00 , 19:30Luskáčik a Myší kráľ
28. 12. 20 Po19:30La Traviata
Program zařízení (kino, divadlo, ...) prodej a rezervace vstupenek.